Česká republikaSlovensko

Green World Anion bioenergetický přívěšek

Green World Anion bioenergetický přívěšek
 • Green World Anion bioenergetický přívěšek
 • Green World Anion bioenergetický přívěšek
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2065
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  42,22 €
  (35,19 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Je založený na novej technológii. Tento prívesok obsahuje 68,7 % oxidu kremičitého. Kremík zohráva dôležitú úlohu pri regulácii krvného tlaku, prenose nervových impulzov a liečbe bakteriálnych infekcií. Obsahuje tiež 26 % oxidu hlinitého. Hliník je hlavnou zložkou bieleho nefritu, rubínu a zafíru. Je dobrým vodičom tepla a elektriny.

Aniónový bioenergetický prívesok vyžaruje dlhovlnné infračervené žiarenie, ktoré sa ľahko zhoduje s frekvenciou žiarenia ľudského tela (6,1 - 6,5 µm), čím zvyšuje energetickú úroveň celého tela. Prívesok vyžaruje až 5 000 záporných iónov na 1 cm3 tela. Skalárna energia prívesku pôsobí zvonka aj zvnútra tela. Zvonka skalárna energia zvyšuje úroveň bioenergetického poľa organizmu. Vnútri tela prívesok aktivuje bunky tela, a tým zvyšuje mnohé ich fyziologické funkcie. Počas 20 dní nosenia prívesku sa bioenergetické pole (aura) stáva intenzívnym a rovnomerným a vaša životná energia sa výrazne zvyšuje.

Odporúča sa nosiť ho stále ako ozdobný prívesok na krku alebo vo vrecku.

Parametre
Počet bodov29

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz