Česká republikaSlovensko

Green World Borovicový peľ 60 kapslí - min. trvanlivosť do 29.4.2018

Green World Borovicový peľ 60 kapslí - min. trvanlivosť do 29.4.2018
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0137-exp:2018-04-29

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Doplnok stravy skončí minimálnym dátumom trvanlivosti (do 29.4.2018) a predávaný tak so zľavou.

Borovicový peľ sú rozmnožovacie bunky na kvetných tyčinkách borovice, je to zdroj vitality borovice. Borovicový peľ je bohatý na početné prvky, obsahuje viac ako 200 druhov živín a aktívnych látok a je známy ako "Kráľ peľu".

Kapsule Borovicový peľ Green World obsahujú peľ z prírodnej voľne rastúce borovice, ktorý je spracovávaný pri nízkej teplote pomocou drvenia vo vysoko rýchlom vzdušnom prúde. Výrobok neobsahuje pesticídy a živočíšne hormóny.

Základné vlastnosti: komplexná úprava vnútorných systémov človeka vyvážene dopĺňa živiny ochrana pečene ochrana kardiovaskulárneho systému prevencia ochorenia prostaty prevencia chrípky, alergie prevencia vzniku chudokrvnosti odstraňuje únavu a stres pôsobí proti akné proti šediveniu

Zloženie: 100% borovicový peľ.

Parametre
Dávkovanie2 kapsle 2x denně
Počet bodov35

Nový dotaz