Česká republikaSlovensko

Green World Borovicový peľ 60 kapslí

Green World Borovicový peľ 60 kapslí
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 0137
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  48,61 €
  (42,27 € bez DPH)
  Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Borovicový peľ sú rozmnožovacie bunky na kvetných tyčinkách borovice, je to zdroj vitality borovice. Borovicový peľ je bohatý na početné prvky, obsahuje viac ako 200 druhov živín a aktívnych látok a je známy ako "Kráľ peľu".

Kapsule Borovicový peľ Green World obsahujú peľ z prírodnej voľne rastúce borovice, ktorý je spracovávaný pri nízkej teplote pomocou drvenia vo vysoko rýchlom vzdušnom prúde. Výrobok neobsahuje pesticídy a živočíšne hormóny.

Základné vlastnosti: komplexná úprava vnútorných systémov človeka vyvážene dopĺňa živiny ochrana pečene ochrana kardiovaskulárneho systému prevencia ochorenia prostaty prevencia chrípky, alergie prevencia vzniku chudokrvnosti odstraňuje únavu a stres pôsobí proti akné proti šediveniu

Zloženie: 100% borovicový peľ.

Parametre
Dávkovanie2 kapsle 2x denně
Počet bodov35

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom.


Nový dotaz