Česká republikaSlovensko

Green World Čučoriedkové cukríky detské

Green World Čučoriedkové cukríky detské
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 0144
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  17,54 €
  (15,25 € bez DPH)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Japonské výskumy už potvrdili skutočnosť, že čučoriedky sú schopné zlepšovať zrak, stimulovať resyntézu rodopsínu, zlepšovať krvný obeh v očiach a integritu kapilár v očiach, znižovať počet škvŕn v oblasti očnice a spomaľovať proces degenerácie očnej sietnice, celkovo chrániť zrak. Počas 2. svetovej vojny používali anglickí piloti kráľovskej gardy čučoriedky pred každým výletom na mimoriadnu akciu. V rovnakej dobe čučoriedky boli povinnou súčasťou raňajok a táto tradícia sa dochovala až do dnes.

V Amerike a Japonsku sú čučoriedky hlavné plodinou zdravia a krásy. Každodenné spotreba určitého množstva čučoriedok môže zlepšiť fyzické zdravie človeka a jeho imunitu. Okrem toho antokyány účinne odstraňujú voľné radikály, zabraňujú vzniku rakoviny, Alzheimerovej choroby, sivého zákalu a ochorenia srdca

Nevyvoláva žiadne kontraindikácie pre deti a tehotné ženy.

Obsahuje veľké množstvo zinku, vápnika, železa, vitamínov, má výživný a ozdravný účinok. Aktivuje mozgovú činnosť, posilňuje srdcový sval, pôsobí ako prevencia rakoviny a ochorení srdca, rozširuje a zjemňuje cievy. Zabraňuje procesom starnutia očí, zvyšuje odolnosť voči vonkajším faktorom, je to prírodná kozmetická starostlivosť.

Zloženie: čučoriedkový prášok, laktóza, biely granulovaný cukor.

Parametre
Počet bodov12

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom.


Nový dotaz