Česká republikaSlovensko

Green World Gél starostlivosti o ženu

Green World Gél starostlivosti o ženu
 • Green World Gél starostlivosti o ženu
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 1042
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  24,73 €/5 ks = 4,95 €/ks
  (20,6 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Mikrobicídny gél na intímnu hygienu má antibakteriálne, protizápalové a regeneračné vlastnosti, môže účinne brániť a riešiť všetky druhy gynekologického zápalu pošvy.

Mikrobicídna gél na intímnu hygienu sa skladá zo starostlivo vybraných rastlinných extraktov, bohatý výber antibakteriálnych látok, ktoré sú schopné úplne zničiť škodlivé baktérie, a zároveň nemajú vplyv na dobré baktérie pošvy.

Pri výrobe tohto výrobku sa využíva patentované technológie výroby s využitím najnovšieho systém dávkovania vo forme gélu. Dávkovač je navrhnutý v súlade so štruktúrou ženského tela, hladká textúra a pohodlný tvar umožňuje ľahké zavedenie, čo značne zvyšuje baktericídny účinok bylín v boji proti baktériám.

Gél nemá žiadny vplyv na účinok iných liekov a podporuje rast prospešných buniek a tkanív.

Hlavnou funkciou antibakteriálneho gélu je rýchlo a efektívne zbaviť ženu od gynekologických ochorení.

mikrobicídna gél je účinný proti nasledujúcim chorobám:

Bakteriálna vaginóza, zápaly pošvy spôsobené baktériami Trichomonas, zmiešané druhy patogénov, Gonokokové infekciu pošvy, erózie krčka maternice a rôznych iných infekcií. Gél efektívne odstraňuje zápaly, erózii, svrbenie pošvy, nepríjemný zápach, zvýšený žlto-biely výtok a iné gynekologické chorôb.

Mikrobicídna gél na intímnu hygienu je schopný regenerovať bunky, zúžiť steny pošvy 2-3 krát počas týždňa liečby, a tým sa zlepšuje kvalita sexuálnej aktivity, zvyšuje sa citlivosť, vracia sa sexuálna aktivita.

Mikrobicídna gél na intímnu hygienu podporuje sekréciu ženských hormónov, aktivuje prácu buniek. Podporuje hojenie sliznice, sliznice sa omladzuje, čo ocení každá žena.

Vlastnosti antibakteriálneho gélu na intímnu hygienu:

kompatibilný s používaním liekov, je citlivý k baktériám, ktoré sú rezistentné medikamentom. Je schopný likvidovať baktérie, ktoré neboli schopné eliminovať antibiotiká;

dobrý výsledok v boji proti patogénnym baktériám. Malé častice (25 nm) práškovitých čiastočiek majú väčší účinok, než antibiotiká, rýchlejšie nájde a rozpozná patogény, ktoré pote účinne zničí;

širokospektrálne antibiotikum, zabíja rad baktérií v reprodukčnom systéme;

rozlišuje prospešné baktérie - Lactobacillus, chráni a podporuje rast iných prospešných baktérií;

chráni kyslú rovnováhu pošvy, odstraňuje patogénne baktérií, nemá vplyv na pH, znižuje riziko opakovaného ochorenia;

odstraňuje odumreté kožné bunky, je účinný pri cervicitída (inak tiež zápal krčka maternice);

začína proces rozkladu patogénnych mikróbov už za 10 sekúnd s rýchlym nástupom účinku lieku.

Zloženie: extrakt Sophora nažltlé, extrakt srdcovníka, extrakt Olešník japonského, extrakt korkovník amurského, extrakt archangeliky čínskej.

Spôsob aplikácie: raz denne, večer, na liečbu sa používa jedná striekačka.

Ak je to potrebné, môže byť liečba opakovaná v ranných hodinách. Odporúčaná kôra 3-6 dní.

Odporúčanie: zápal pošvy, svrbenie, zápaly, kvasinky, atď.

Upozornenie: Preparát pre dospelých. Počas tehotenstva sa musí podávať s opatrnosťou. Striekačky jednorazového použitia. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Parametre
Balenie5 ks
Hmotnosť (g)25
Počet bodov15

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy