Česká republikaSlovensko

Green World Guan Dze Kan 60 kapslí - min. trvanlivosť do 3.10.2018

Green World Guan Dze Kan 60 kapslí - min. trvanlivosť do 3.10.2018
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0072-exp:2018-10-03

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Doplnok stravy skončí minimálnym dátumom trvanlivosti (do 3.10.2018) a predávaný tak so zľavou.

Guan dze Kan v kapsuliach je ozdravný prípravok určený k normalizácii funkčného stavu kostného tkaniva a spojivových tkanív orgánov.

Výrobok má tiež sedatívne a celkovo italizační účinok, zameraný na udržanie a zlepšenie funkcie pohybového aparátu, je odporúčaný v prípade bolesti svalov a kĺbov zápalové povahy, svalových kŕčoch, slabosti šliach, ako aj pre prevenciu a komplexnej terapii chorôb spojených s nedostatkom vápnika v tele.

Zloženie: uhličitan vápenatý (Calcium Carbonate), extrakt kozinca blanitého (Astragalus membranaceus), podzemok drynarií, podzemok atraktilise.

Kontraindikácie: deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, rovnako ako neznášanlivosť jednotlivých komponentov produktu.

Parametre
Balenie60 x 500 mg
Dávkovanie2 kapsle 2x denně
Počet bodov32

Nový dotaz