Česká republikaSlovensko

Green World Hrnček s turmalínom Shui a Šenju

Green World Hrnček s turmalínom Shui a Šenju
 • Green World Hrnček s turmalínom Shui a Šenju
 • Green World Hrnček s turmalínom Shui a Šenju
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2008
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  146,72 €
  (122,26 € bez DPH 20%)
  Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Hrnček je vyvinutý na báze nanotechnológie s využitím turmalínu, ktorý je schopný v krátkej dobe účinne očistiť vodu a aktivovať jej užitočné vlastnosti. Je dôležité, že čím dlhšie sa voda uchováva v tomto hrnčeku, tým väčšia je jej aktivita. Dochádza k tomu vďaka špeciálnej vložke z minerálu turmalín, ktorá patrí k súprave. Táto voda sa všade vo svete nazýva nízkomolekulárne a má 3 zvláštnosti: vysoký rozpúšťacie, štiepiace a výmenný účinok.

Funkcia hrnčeka: Turmalín má silnú antibakteriálnu funkciu: účinne ničí vo vode tyčinkové a iné škodlivé baktérie. Súčasne niekoľkokrát znižuje vo vode obsah takýchto škodlivých látok, ako je napríklad olovo alebo chlór.

Taktiež pod vplyvom turmalínové vložky sa stabilizuje normálny kyslosť (Ph) vody a práve túto vodu spotrebúvajú bunky ľudského tela. Využívanie takejto vody človekom, normalizuje činnosť tráviaceho traktu, podporuje žiaduce kyslosť krvi a zlepšuje mikrocirkuláciu medzibunkovej tekutiny, a to prispieva k lepšiemu vstrebávaniu živín, zlepšenie metabolizmu, väčšie životnosti všetkých buniek, vrátane buniek imunitného systému, k včasnému odstráneniu toxínov z tela. A predovšetkým ide o prevenciu závažných ochorení kardiovaskulárneho systému, tráviaceho ústrojenstva, cukrovky a rakoviny.

Odporúčanie k používaniu:

Pred prvým použitím je potrebné aktivovať špeciálny turmalínovou vložku, k čomu sa má hrnček naplniť 2x horúcou vodou (až do 60 stupňov). Naplniť hrnček vodou na dobu 20-30 minút, potom ju môžete piť, využívať pre umývanie, zalievanie kvetov atď.

Štruktúrovanú vodu môžete pridávať do nádrží s bežnou vyčistenú vodou v pomere 0,5 litra na 10 litrov (1:20). Po 20-30 minútach dostane voda v nádrži správnu štruktúru. Na 1 kg telesnej hmotnosti človeka sa odporúča použiť 30 ml vody, to znamená, že osoba s hmotnosťou 70 kg by mala vypiť denne najmenej 2,1 litrov vody v lete a 1,5 l v zime.

Ak hrnček v blízkej budúcnosti neplánujete používať, je potrebné ho umyť a nechať uschnúť. Hrnček nie je určený pre lúhovania a uchovanie čaju, kávy a iných nápojov.

Parametre
Počet bodov89

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz