Česká republikaSlovensko

Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - sivý

Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - sivý
 • Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - sivý
 • Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - sivý
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2030
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  130,54 €
  (108,78 € bez DPH 20%)
  Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Hrnček je vyvinutý na základe nanotechnológie s použitím turmalínu, ktorý dokáže účinne čistiť vodu a aktivovať jej užitočné vlastnosti v krátkom čase. Dôležité je, že čím dlhšie sa voda v tomto hrnčeku uchováva, tým väčšia je jej aktivita. Je to vďaka špeciálnej vložke z minerálu turmalínu, ktorá je súčasťou súpravy. Táto voda sa všade na svete nazýva nízkomolekulárna voda a má 3 špeciálne vlastnosti: vysoký rozpúšťací, štiepiaci a výmenný účinok.

Funkcia hrnčeka: Turmalín má silnú antibakteriálnu funkciu: účinne ničí tyčinky a iné škodlivé baktérie vo vode. Zároveň niekoľkonásobne znižuje obsah takých škodlivých látok, ako je olovo alebo chlór, vo vode.

Vplyvom turmalínovej vložky sa tiež stabilizuje normálna kyslosť (Ph) vody a práve táto voda je spotrebovávaná bunkami ľudského tela. Používanie takejto vody človekom normalizuje činnosť tráviaceho traktu, podporuje požadovanú kyslosť krvi a zlepšuje mikrocirkuláciu medzibunkovej tekutiny, a to prispieva k lepšiemu vstrebávaniu živín, zlepšeniu metabolizmu, väčšej vitalite všetkých buniek vrátane buniek imunitného systému, k včasnému odstraňovaniu toxínov z tela. A predovšetkým je to prevencia závažných ochorení kardiovaskulárneho systému, tráviaceho systému, cukrovky a rakoviny.

Odporúčania na užívanie:

Pred prvým použitím je potrebné aktivovať špeciálnu turmalínovú vložku, na čo je potrebné hrnček 2-krát naplniť horúcou vodou (do 60 stupňov). Hrnček naplňte vodou na 20-30 minút, potom ho môžete piť, používať na umývanie, zalievanie kvetov atď.

Štruktúrovanú vodu môžete pridať do nádrží s bežnou čistenou vodou v pomere 0,5 litra na 10 litrov (1:20). Po 20-30 minútach získa voda v nádrži správnu štruktúru. Odporúča sa použiť 30 ml vody na 1 kg telesnej hmotnosti človeka, čo znamená, že človek s hmotnosťou 70 kg by mal vypiť aspoň 2,1 litra vody denne v lete a 1,5 litra v zime.

Ak neplánujete pohár v blízkej budúcnosti používať, mali by ste ho umyť a nechať uschnúť. Hrnček nie je určený na namáčanie a uchovávanie čaju, kávy a iných nápojov.

Parametre
Počet bodov89

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

Sivá