Česká republikaSlovensko

Green World Kozmetické mydlo s turmalínom

Green World Kozmetické mydlo s turmalínom
 • Green World Kozmetické mydlo s turmalínom
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 1120
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  11,54 €
  (9,62 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Trvalé používanie mydla zlepšuje životné aktivitu buniek kože, podporuje rast nových buniek epidermis, zlepšuje krvný obeh v pokožke tváre, účinne bojuje proti vzniku vredov, odstraňuje odumreté kožné bunky, omladzuje pokožku tváre, pridáva pokožke zdravý a jemný vzhľad a najmä vysoko efektívne pôsobí na kožné reakcie pri použití nových kozmetických prípravkov - púdru, očných tieňov, tónovacích krémov.

Je to skvelý prostriedok pri: tmavnutie kože v dôsledku prudkých výkyvov teplôt, ochoreniach, chronickej únave a nedostatku spánku, zhrubnutie kože, alergických vyrážkach na tvári a krku, pigmentáciu kože v dôsledku starnutia alebo vystavenie slnečnému žiareniu, robí menej nápadné pehy, odstraňuje tmavé kruhy pod očami.

Parametre
Počet bodov7

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz