Česká republikaSlovensko

Green World Magnetický bederní pás s turmalínem - čierny

Green World Magnetický bederní pás s turmalínem - čierny
 • Green World Magnetický bederní pás s turmalínem - čierny
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2038
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  99,17 €
  (82,64 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Pás stabilizuje nervový systém, má sedatívny účinok, zlepšuje spánok, zmierňuje stres, zlepšuje funkciu brušných a panvových orgánov, uľahčuje čistenie obličiek, pečene, žlčníka a čriev.

Indikácie na používanie magnetického pásu s turmalínom: Osteochondróza hrudnej a bedrovo-krížovej chrbtice; vyhreznuté medzistavcové platničky; artróza bedrového kĺbu, bolesti v oblasti panvy; artróza kolenných kĺbov; neuralgia; bolesti svalov predkolenia a stehna, kŕče; kŕčové žily dolných končatín; pri hemiplegii ležiacich pacientov; na zlepšenie prekrvenia dolných končatín (najmä ak máte cukrovku); endarteritídu; na urýchlenie hojenia zlomenín; na spomalenie rozvoja osteoporózy; na posilnenie chrupavkového tkaniva.

Funkcia pásu je založená na chemických a fyzikálnych vlastnostiach turmalínu, ktorý sa často označuje ako "teplý" kameň. "Teplý" kameň sa ťaží v Japonskom mori a je jediný svojho druhu. Na výrobu pásov sa používajú najnovšie technológie a bezpečné materiály s použitím magnetov a kryštálov turmalínu.

Kryštály turmalínu sú prírodným solárnym článkom. Dokážu absorbovať a uchovávať slnečnú energiu, premieňať ju na elektrinu (bioprúd) a teplo (infračervené žiarenie) s ich následným uvoľňovaním, čím vytvárajú večné turmalínové energetické pole, ktoré neustále zásobuje energiou bunky tela.

Tourmalín pôsobí v štyroch smeroch:

1. Vyrovnávanie biologického prúdu ľudského tela. Keď na ľudský organizmus pôsobia rôzne škodlivé vplyvy, normálny bioprúd sa často naruší, čo často vedie k vzniku patologických javov. Na povrchu turmalínu po celý čas cirkuluje mikroprúd 0,06 mA, ktorý zodpovedá bioprúdu ľudského tela. Pri používaní výrobkov s turmalínom sa ľudský bioprúd 0,06 Ma dopĺňa a normalizuje, čo pomáha predchádzať vzniku ochorení.

2. Uvoľňovanie dlhovlnných infračervených lúčov. Infračervené lúče uvoľňované turmalínom vytvoria rezonančný efekt v molekulách tkanív a tekutín ľudského tela, rozšíria kapilárne cievy a zvýšia rýchlosť pohybu krvi. Tým sa zvyšuje obsah kyslíka v tele, aktivujú sa bielkoviny a ďalšie makro- a mikromolekulárne prvky tela. Tento proces zároveň vedie k zvýšenej regeneračnej a obnovovacej schopnosti tkanív a prispieva k posilneniu imunity ľudského organizmu.

3. Uvoľňovanie záporných iónov - aniónov. Záporné ióny uvoľňované turmalínom rýchlo stimulujú bunkový metabolizmus, zvyšujú vitalitu buniek, upokojujú nervový systém, odstraňujú únavu a iné poruchy. Záporné ióny, ktoré sa dostávajú do tela, regulujú hladinu pH krvi nasýtením krvi alkalickou zložkou. V dôsledku toho sa odbúrava cholesterol, znižuje sa hustota krvi a krvný tlak. Okrem toho majú záporné ióny sterilizačný účinok, čím dezinfikujú patogénnu mikroflóru.

4. Aktivácia buniek prostredníctvom prírodného energetického poľa. Turmalín obsahuje aj až 50 prírodných stopových prvkov, ktoré sú pre človeka užitočné, čo z neho robí vzácny zdravotný prostriedok, ktorý nám dala príroda.

"Syndróm nedostatku magnetického poľa" bol objavený v Japonsku koncom 50. rokov 20. storočia. Jeho príznaky sú: pocit nedostatku sily (energie), nespavosť, bolesti v rôznych častiach tela, stuhnutosť v hornej časti chrbta a šije, časté bolesti hlavy, závraty, zápcha atď. Tieto príznaky sú veľmi charakteristické aj pre "chronický únavový syndróm".

Japonci dosiahli pokrok vo výskume pozitívnych účinkov magnetických polí na rehabilitáciu ľudského organizmu. Ich výsledky sa stali základom pre výrobu a predaj zariadení na magnetickú terapiu, ktoré v roku 1961 schválilo japonské ministerstvo zdravotníctva. V súčasnosti je toto odvetvie na 20. mieste z hľadiska najväčších tržieb v Japonsku. Podľa spoločnosti Nikken Corporation dnes magnetické zariadenia a výrobky používa 30 miliónov Japoncov. Považujú sa za účinné pri pretrvávajúcich bolestiach svalov, svalovej stuhnutosti, artritíde, artróze, osteochondróze a mnohých ďalších ochoreniach. Okrem toho sa ukázalo, že magnety je možné použiť na liečenie zlomených kostí, ktoré sa nezrútili.

Magnetický pás s turmalínom pôsobí na bunkovej a molekulárnej úrovni tým, že reguluje metabolizmus, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje imunitu, znižuje pocit bolesti. Pás stabilizuje nervový systém, má sedatívny účinok, zlepšuje spánok, zmierňuje stres, zlepšuje funkciu brušných a panvových orgánov, zmierňuje príznaky zápalu prostaty, uľahčuje očistu obličiek, pečene, žlčníka a čriev, je výborným preventívnym prostriedkom pri rôznych ochoreniach.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Pás sa nemôže používať pri vysokej telesnej teplote, náchylný na krvácanie .

2. Pás nepoužívajte u tehotných žien, detí a pacientov s ťažkou encefalopatiou.

3. Nepoužívajte pás pri poruchách citlivosti na teplotu, ako aj v prípade poškodenia kože.

4. Nepoužívajte pás pre osoby, ktoré majú v tele elektronické zariadenia alebo kovové časti.

5. Buďte opatrní pri používaní pásu osobami, ktoré sú náchylné na alergie.

6. V prípade poranenia mäkkých tkanív použite pás až po uplynutí 24-48 hodín od poranenia.

Nepoužívajte magnetický pás, ak máte rôzne zhubné a nezhubné novotvary.

Ako používať turmalínové pásy:

Pred použitím turmalínového pásu je potrebné vnútorný povrch pásu mierne navlhčiť vodou (vlhkou handričkou). Môže sa používať bez akéhokoľvek namáčania. V takom prípade si však uvoľňovanie tepla vyžaduje dlhší čas. Potom je potrebné priložiť obrúsok na vybranú časť tela pod pás, pevne ho pritlačiť k telu a zafixovať. Zvyčajne sa do 10 až 15 minút objaví výrazný pocit tepla a mierne pálenie na pokožke. Ak sa po aplikácii objaví na pokožke pocit pálenia, je to normálne a nespôsobí to žiadnu škodu. Trvanie prvých sedení je 5 - 10 minút dvakrát denne, po 7. dni sa môže trvanie jedného sedenia predĺžiť na 10 - 15 minút dvakrát denne, po ďalšom týždni na 15 - 20 minút dvakrát denne a takýto režim udržiavať 3 mesiace. Po mesačnej prestávke sa liečba môže opakovať v rovnakom poradí. Podľa individuálneho stavu organizmu môžete upraviť dĺžku aplikácie.

Odporúča sa pomaly posúvať pás od krížovej oblasti ku krčnej chrbtici a aplikácia v každej oblasti by mala trvať 10-15 minút, kým sa neobjaví stabilné teplo. Celkový čas aplikácie magnetického turmalínového pásu by však nemal presiahnuť 30-35 minút. Pás je možné rozložiť po celej jeho dĺžke a položiť na pohovku, na tvrdý matrac postele alebo na teplú podlahu, pričom si na pás ľahnete na chrbát tak, aby sa úzka časť pásu s kryštálmi turmalínu nachádzala v oblasti krčnej chrbtice a spodná, ktorá je širšia, v oblasti bedrovej chrbtice.

Procedúru ukončite, keď pocítite stabilné teplo v chrbtici. Niektorí ľudia nemusia po 20 minútach aplikácie pociťovať trvalé teplo, je to spôsobené vážnymi problémami v oblasti chrbtice. Po 30 minútach by sa ošetrenie aj tak malo ukončiť. Po niekoľkých sedeniach pravidelného používania sa čas potrebný na vznik pocitu tepla skráti a vráti do normálu. Pás možno používať v oblasti chrbtice, ako aj na iné časti tela s podmienkou, že vnútorný povrch pásu tesne prilieha k povrchu pokožky. V tých častiach tela, kde sa nachádzajú turmalínové výrobky, dochádza k hĺbkovej stimulácii meridiánov, masáži pokožky a pôsobeniu na biologicky aktívne body, čo je podobné postupom akupunktúry a moxovania pomocou pelyňkových cigár, ktoré sa používajú v čínskej medicíne.

Vlastnosti turmalínového pásu:

1. Pás je veľmi pohodlný na používanie.

2. Má estetický dizajn a môžete ho používať, kedykoľvek sa vám to hodí, bez toho, aby vám prekážal v každodennom živote, práci alebo štúdiu, a vyznačuje sa aj spoľahlivou kvalitou.

3. Výrobok funguje bez pripojenia k zdroju energie, nabíja sa zo slnka alebo z akéhokoľvek zdroja tepla (vykurovacie telesá, žehličky vyhriate do 60 stupňov Celzia) a uvoľňuje svoj prirodzený mikroprúd, záporné ióny a dlhovlnné infračervené žiarenie. Je to večný akumulátor slnečnej (tepelnej) energie. Len 2 hodiny dobíjania stačia na 7 až 10 dní práce.

Péče o opasok:

1. Nemožno ho prať pomocou bežných mydiel, bielidiel a pracích prostriedkov, v prípade potreby ho umyte tečúcou vodou pod vodovodným kohútikom alebo ho jednoducho opláchnite vo vani s čistou vodou s teplotou 40-45 stupňov.

2. Čas prania a namáčania nie je dlhší ako 5 minút.

3. Ak pás používa viac ako jedna osoba v rodine, každý jednotlivec by mal mať svoju vlastnú utierku.

4. Pri pravidelnom používaní turmalínového pásu sa na obnovenie vlastností turmalínu odporúča rozotrieť ho vnútornou pracovnou plochou pod slnkom, nie však cez sklenené okno. Pás môžete umiestniť do blízkosti ohrievacej batérie, krbu, žehličky - s vnútornou pracovnou plochou otočenou smerom k zdroju tepla a každých 7-10 dní na 2 hodiny a pás vám bude dlho slúžiť.

5. Pás nenechávajte vedľa iných magnetov, aby ste zabránili zmagnetizovaniu.

Správne používanie pásu zaručuje, že vám a vašej rodine bude dlho slúžiť!

Parametre
Dĺžka - celková (cm)obvod pasu 65 - 125 cm
Počet bodov68

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nový dotaz