Česká republikaSlovensko

Green World Magnetický bedrový pás s turmalínom - čierny

Green World Magnetický bedrový pás s turmalínom - čierny
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2038
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    125,51 €
    (104,59 € bez DPH 20%)
    Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Pás stabilizuje činnosť nervového systému, má sedatívne účinky, zlepšuje spánok, zbavuje stresu, zlepšuje funkcie brušných a panvových orgánov, uľahčuje čistenie obličiek, pečene, žlčníka a čriev

Indikácie pre použitie magnetického pásu s turmalínom: osteochondróza hrudnej a lumbosakrální časti chrbtice; vyskočenie medzistavcových diskov; artróza bedrového kĺbu, bolesť v panvovej oblasti; artróza kolenných kĺbov; neuralgia; bolesť vo svaloch holene a stehná, kŕče; kŕčové žily dolných končatín; pri hemiplégii ležiacich chorých; k zlepšeniu prekrvenia dolných končatín (najmä ak máte cukrovku); endarteriita; k urýchleniu zrastanie zlomenín; spomalenie rozvoja osteoporózy; spevnenie chrupavky.

Funkcia pásu je založená na chemických a fyzikálnych vlastnostiach turmalínu, ktorý je často označovaný ako "teplý" kameň. "Teplý" kameň sa ťaží v Japonskom mori a je jedinečný svojho druhu. K výrobe pásov sa používa najnovšie technológie a bezpečné materiály s využitím magnetov a turmalínových kryštálov.

Kryštály turmalínu sú prírodným solárnym článkom. Môžu absorbovať a ukladať slnečnú energiu, meniť ju na elektrinu (bioproud) a teplo (infračervené žiarenie) s ich následným uvoľňovaním a vytvorením večného turmalínového energetického poľa, ktoré neustále dodáva energiu bunkám organizmu.

Turmalín pôsobí v štyroch smeroch:

1. Vyrovnávanie bioproudu ľudského tela. Keď na ľudské telo pôsobia rôzne škodlivé vplyvy, dochádza často k narušeniu normálneho bioproudu a to mnohokrát vedie k rozvoju patologických javov. Na povrchu turmalínu celú dobu obieha mikroprúdenie o sile 0,06mA, čo zodpovedá bioproudu organizmu človeka. Pri používaní výrobkov s turmalínom sa ľudský bioproud 0,06 Ma doplňuje a normalizuje, čo napomáha prevencii vzniku chorôb.

2. Uvoľňovanie infračervených dlhovlnných lúčov. Infračervené lúče uvoľňované turmalínom vytvorí efekt rezonancie v molekulách tkanív a tekutinách ľudského tela, pri čom sa rozširujú kapilárnej cievy a zvyšuje rýchlosť pohybu krvi. Týmto sa zvyšuje obsah kyslíka v tele, aktivovaných proteínov a iných makro- a mikro molekulárnych prvkov organizmu. Súčasne tento proces vedie k zvýšenej obnovujúci a regeneračné schopnosti v tkanivách a prispieva k posilneniu imunity ľudského tela.

3. Uvoľňovanie záporných iónov - aniónov. Záporné ióny Uvoľňovanie turmalínom rýchlo stimulujú bunkový metabolizmus, zvyšujú vitalitu buniek, upokojujú nervový systém, odstraňujú únavu a iné poruchy. Negatívne ióny, ktoré prenikajú do tela, regulujú úroveň pH krvi tým, že nasycujú krv zásaditú zložkou. Vďaka tomu dochádza k štiepeniu cholesterolu, znižuje sa hustota krvi a krvný tlak. Okrem toho záporné ióny majú sterilizačné vplyv, dezinfikujú patogénne mikroflóru.

4. Aktivácia buniek pomocou prírodného energetického poľa. Turmalín tiež obsahuje až 50 prírodných stopových prvkov, ktoré sú užitočné pre človeka, čo z neho vytvára vzácny zdravotný prostriedok, darovaný nám prírodou.

"Syndróm deficitu magnetického poľa" bol objavený v Japonsku koncom 50. rokov minulého storočia. Jeho príznakmi sú: pocit nedostatku sily (energie), nespavosť, bolesti v rôznych častiach tela, stuhnutosť hornú časť chrbta a krku, časté bolesti hlavy, závraty, zápchy a tak ďalej. Tieto príznaky sú tiež veľmi charakteristické pre "chronický únavový syndróm".

Japonci urobili pokrok vo výskumoch zameraných na pozitívne účinky magnetického poľa na rehabilitáciu ľudského tela. Ich výsledky sa stali základom pre výrobu a predaj magnetických liečebných prístrojov, ktoré v roku 1961 schválilo japonské ministerstvo zdravotníctva. V súčasnej dobe zaujíma toto odvetvie 20. miesto z hľadiska najväčších predajov v Japonsku. Podľa údajov Nikken Corporation, 30 miliónov Japoncov dnes používa magnetické zariadenia a výrobky. Sú považované za účinné pri úporné svalovej bolesti, stuhnutosti svalov, artritíde, artróze, osteochondróze a mnohých ďalších ochoreniach. Okrem toho sa ukázalo možné pomocou magnetov liečiť zlomené kosti, ktoré sa nesrůstaly.

Magnetický pás s turmalínom pôsobí na bunkovej a molekulárnej úrovni tým, že reguluje látkovú výmenu, zlepšuje krvný obeh, zvýšenie imunitu, znižuje pocit bolesti. Pás stabilizuje činnosť nervového systému, má sedatívne účinky, zlepšuje spánok, zbavuje stresu, zlepšuje funkcie brušných a panvových orgánov, zmierňuje prejavy prostatitídy, uľahčuje čistenie obličiek, pečene, žlčníka a čriev, je výborným preventívnym nástrojom pre rôzne ochorenia.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Pás nemožno používať pri vysokých teplotách tela, náchylnosti ku krvácaniu.

2. Nepoužívajte pás pre tehotné ženy, deti a pacientov s ťažkou encefalopatiou

3. Nepoužívajte pás pri poruchách teplotnej citlivosti a rovnako v prípade poškodenia kože.

4. Nemožno používať pás pre ľudí, ktorí majú v tele elektronické zariadenia alebo kovové súčasti.

5. Buďte opatrní pri používaní pásu ľuďmi, ktorí sú náchylní k alergiám.

6. V prípade poškodenia mäkkých tkanív, použite pás iba pás po uplynutí 24-48 hodín od zranenia.

Nepoužívajte magnetický pás, ak máte rôzne zhubné a nezhubné novotvary.

Spôsob použitia turmalínových pásov:

Pred použitím turmalínového pásu je nutné zľahka navlhčiť vodou (vlhkou handričkou) vnútornú plochu pásu. Možno ho použiť aj bez akéhokoľvek namáčania. Ale v tomto prípade uvoľnenia tepla vyžaduje dlhšie časové obdobie. Potom je potrebné priložiť obrúsok k zvolenej časti tela pod pás, tesne ho pritlačiť k telu a zafixovať ho. Zvyčajne do 10-15 minút sa objaví znateľný pocit tepla a mierne pálenie na koži. Pokiaľ po aplikácii na kožu objavuje sa pocit pálenia, je to normálne a nespôsobí žiadnu škodu. Dĺžka prvých seansí je 5-10 minút 2x denne, po 7. dňoch možno predĺžiť trvanie jednej seansy do 10-15 minút 2x denne, po ďalšom týždni do 15-20 minút 2x denne a udržiavať taký režim po dobu 3 mesiacov. Po mesačnej prestávke kúru možno opakovať, a to v rovnakej postupnosti. Podľa individuálneho stavu organizmu môžete upraviť dobu trvania aplikácie.

Odporúča sa pomaly presúvať pás od oblasti krížov ku krčnej chrbtici, pričom aplikácie v každej oblasti by mala trvať 10-15 minút kým sa neobjaví stále teplo. Avšak celkový čas použitia magnetického pása s turmalínom by nemal presiahnuť 30-35 minút. Je možné pás rozložiť po celej dĺžke a dať ho na gauč, na tvrdú matrac postele alebo na teplú podlahu, ľahnúť si na pás na chrbát tak, aby úzka časť pásu s kryštálmi turmalínu sa ocitla v oblasti krčnej chrbtice a nižšie, ktorá je širšia, v oblasti bedrovej chrbtice.

Procedúru ukončíme po objavení sa pocitu trvalého tepla v oblasti chrbtice. Niektorí ľudia trvalé teplo po 20 minútach aplikácie nemusí cítiť, je to kvôli vážnym problémom v oblasti chrbtice. Po uplynutí 30 minút rovnako treba procedúru ukončiť. Po niekoľkých seansách pravidelného používania čas potrebný pre vznik pocitu tepla sa zníži a dostane sa do normálu. Pás možno použiť ako v oblasti chrbtice, tak i pre ďalšie častí tela s podmienkou tesného priľnutia vnútorné plochy pásu k povrchu kože. V tých častiach tela, kde sú turmalínové výrobky dochádza k hĺbkovej stimulácii meridiánov, masáži kože a vplyvu na biologicky aktívne body, ktorý sa podobá postupom akupunktúry a moxovanie pelyňkovými cigary, čo sa používa v čínskej medicíne.

Vlastnosti turmalínového pásu:

1. Pás je veľmi pohodlný pre používanie.

2. Má estetický dizajn a možno ho použiť kedykoľvek, kedy sa vám to hodí, bez toho aby zasahoval do každodenného života, práce alebo štúdia, a takisto sa vyznačuje spoľahlivou kvalitou.

3. Výrobok funguje bez pripojenia k zdroju napájania, nabíja sa od slnka alebo akéhokoľvek zdroja tepla (radiátory kúrenie, žehličky zahriate do 60 stupňov Celzia) a uvoľňuje svoj prirodzený mikroprúdy, záporné ióny a dlhovlnné infračervené žiarenie. Je to večný akumulátor slnečnej (tepelnej) energie. Stačí len 2 hodiny dobíjania na 7-10 dní práce.

Starostlivosť o pás:

1. Nemožno prať s použitím obvyklého mydla, bieliacich a čistiacich prostriedkov, v prípade potreby umyte tečúcou vodou pod kohútikom alebo jednoducho prepláchnuť vo vani s čistou vodou s teplotou 40-45 stupňov.

2. Doba prania a namáčanie nie viac ako 5 minút.

3. Ak v rodine pás používa viac ako jedna osoba, obrúsok by mal mať každý jedinec svoj.

4. Pri pravidelnom používaní turmalínového pásu, je doporučované k obnoveniu vlastnosti turmalínu rozkladať ho vnútornou pracovnou plochou pod slnkom, ale nie cez sklenené okno. Môžete pás umiestniť v blízkosti batérie kúrenie, krbu, žehličky - vnútorná pracovnou plochou k zdroju tepla a to každých 7-10 dní na dobu 2 hodín a pás Vám bude slúžiť dlhú dobu.

5. Uchovávajte pás vedľa iných magnetov, aby sa zabránilo magnetizáciou.

Správne používanie pásu je zárukou toho, že bude dlho slúžiť Vám aj Vašu rodine!

Parametre
Dĺžka - celková (cm)obvod pasu 65-125 cm
Počet bodov68

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nový dotaz