Česká republikaSlovensko

Green World Nadkolenky s turmalínem

Green World Nadkolenky s turmalínem
 • Green World Nadkolenky s turmalínem
 • Green World Nadkolenky s turmalínem
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2036
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  58,86 €
  (49,05 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Priamo ovplyvňujú chodidlá a kolená a majú silný účinok pri ochoreniach, ako sú artritída, artróza, hyperostóza, vaskulitída, reumatizmus a reumatoidná artritída.

Kombinácia najnovšej technológie s tradičnou čínskou medicínou prináša vynikajúce výsledky: dlhovlnné infračervené žiarenie a magnetické pole priamo pôsobia na chodidlá a kolená, zlepšujú krvný obeh v chodidlách , majú silný liečebný účinok pri ochoreniach, ako je artritída, artróza, hyperostóza, vaskulitída, reumatizmus a reumatoidná artritída.

Pančuchy sú pružné a elastické štruktúry, ktoré sa prispôsobujú podľa tvaru ľudského tela. Pohodlne sa nosia, sú odolné a pružné po celej svojej dĺžke. Štruktúra materiálu je na niektorých miestach trochu pevnejšia, čo pomáha predchádzať deformácii výrobku pri nosení (napr. golfové natiahnutie v oblasti kolien). Vhodné pre všetky typy postavy, nie sú viditeľné pod oblečením.

Ako používať: Podkolienky, musia byť v priamom kontakte s pokožkou. Odporúča sa nosiť súpravu výrobkov s turmalínom a potom posilniť ochranu dôležitých miest. Teplota vody pri praní by nemala presiahnuť 30 ℃. Používajte neutrálne pracie prostriedky. Nežehlite, nefarbite. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Kontraindikácie: Nepoužívajte pre tehotné ženy, osoby so závažným ochorením srdca a mozgu. Nepoužívajte ponožky pri krvácaní alebo náchylnosti na krvácanie. Nedávajte ponožky do kontaktu s inými magnetmi a minerálmi, aby ste zabránili zmagnetizovaniu.

Parametre
Počet bodov40

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz