Česká republikaSlovensko

Green World Nákolenky s turmalínem

Green World Nákolenky s turmalínem
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2039
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    58,86 €
    (49,05 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

V miestach, kde sa nachádzajú výrobky z turmalínu, dochádza k hĺbkovej stimulácii meridiánov, masáži pokožky a pôsobeniu na biologicky aktívne body, ktoré sa podobá akupunktúre a moxovaniu pomocou pelyňkových cigár používaných v čínskej medicíne. Používanie funkčného tepelného aplikátora je teda bezbolestná multifunkčná fyzioterapeutická metóda liečby. Používanie kolenných vankúšikov podporuje obnovu osteoklastov, čím sa zvyšuje samoobnovovacia funkcia buniek vystieľajúcich medzistavcový priestor.

Vďaka tomuto vplyvu sa normalizuje krvný obeh a energia, miznú bolestivé príznaky spôsobené pôsobením chladu a vlhkosti, odstraňuje sa preťaženie, zmierňujú sa bolesti, zlepšujú sa príznaky únavy kĺbov, zlepšuje sa kvalita synoviálnej tekutiny, zmierňuje sa taký jav, ako je starnutie kostnej hmoty,odstraňuje sa svalové napätie, zvyšuje sa odolnosť organizmu, dosahuje sa regeneračný účinok na celý organizmus. Vďaka infračervenému žiareniu kolená poskytujú tepelnú terapiu na liečbu všetkých typov artritídy a artrózy kolenného kĺbu.

Spôsob použitia:

Pred priložením kolenných chráničov, ako každého aplikátora, by sa mala vnútorná (svetlá) strana kolenného chrániča zľahka navlhčiť vlhkým obrúskom alebo by sa mal vlhký obrúsok položiť na časť tela, kde sa bude aplikátor prikladať. Potom by sa mali kolenné vložky pripevniť priamo na kolenné kĺby. po 10 - 15 minútach sa objaví výrazný pocit tepla. V závislosti od individuálneho stavu tela môžete dĺžku aplikácie upraviť od 20 minút do 8 hodín. Ak po začatí aplikácie pocítite na pokožke pálenie, ide o normálnu reakciu a pokožka nebude nijako ovplyvnená. V tomto prípade sa odporúča aplikátor dočasne odstrániť. Aplikátory sa môžu používať aj bez navlhčenia vodou. V tomto prípade sa pocit tepla dostaví po dlhšom čase. Aplikátory na kolená môžete nosiť až 8 hodín denne, neskôr ich môžete nechať nasadené aj cez noc (ak ich dobre znášate).

Po vyzlečení kolenných chráničov sa objaví mierne začervenanie, ktoré po chvíli zmizne.

Kolenné chrániče možno použiť v núdzových situáciách tak, že vnútornú časť kolenných chráničov priložíte na bolestivé miesto a pevne ich pritlačíte na ľubovoľnú časť tela. Aplikátory tak možno použiť pri bolesti uší, chrbtice, krku a ramenných kĺbov. Pri bolesti zubov priložte aplikátor na zapálené miesto. Pri nádche, zápale prínosových dutín možno aplikovať na nos obrátený aplikátor. Dvadsaťminútovú procedúru možno niekoľkokrát zopakovať, ak bolesť pretrváva.

Poznámka:

1. 2. Pri akútnych poraneniach mäkkých tkanív sa aplikátor môže použiť najskôr 24 hodín po poranení. 3. Pri akútnych poraneniach mäkkých tkanív sa aplikátor môže použiť najskôr 24 hodín po poranení. Aplikátory je zakázané používať u pacientov s kardiostimulátorom. 4. Tehotné ženy a dojčiace matky a malé deti by sa mali zdržať používania aplikátora. 5. V prípade individuálnej náchylnosti na alergické reakcie sa majú aplikátory používať opatrne.

Péče o kolenné jamky:

1. Neumývajte pomocou bežných mydiel, bielidiel a čistiacich prostriedkov, v prípade potreby umyte aplikátor tečúcou vodou z vodovodu alebo ho jednoducho opláchnite vo vani s čistou vodou s teplotou 40-45 stupňov. Čas umývania nesmie presiahnuť 5 minút. Možno použiť špeciálne turmalínové mydlo alebo prírodné pracie prostriedky. Aplikátor nemočte vo vode dlhšie ako 5 minút. 3. Ak obrúsok používa viac ako jedna osoba v rodine, potom by mal byť obrúsok pre každého jednotlivca iný. 4. Obrúsok sa musí umyť v čistiacej miske. V prípade pravidelného používania sa odporúča obrátiť aplikátor naruby a nastaviť vnútornú pracovnú stranu na slnečné svetlo (najlepšie nie cez sklenené okno) každých 7 až 10 dní na 2 hodiny, aby sa obnovili vlastnosti turmalínu; v chladnom období roka možno kľučky umiestniť v blízkosti zdroja tepla (radiátor ústredného kúrenia, krb) a aplikátor vám bude slúžiť dlho.

Parametre
Počet bodov30

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz