Česká republikaSlovensko

Green World Nátepníky s turmalínom

Green World Nátepníky s turmalínom
 • Green World Nátepníky s turmalínom
 • Green World Nátepníky s turmalínom
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2063
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  32,98 €
  (27,48 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Zápästie (Carpus) je časť hornej končatiny medzi rukou a predlaktím (medzi vretenná lakťová kostí a kostrou dlaňou - metakarpov), tvorená ôsmimi kosťami. Karpálny kosti sú umiestnené v dvoch radoch; kosti distálnej rady sú prepojené s kosťami dlane, kosti proximálny s vretennej kosti. Na rozdiel od ostatných štruktúr dlane, nemá zápästia vretenný stavbu.

Zápästie je vždy vystavené ťažké námahe, ako fyzické, tak i plastické (nosenie ťažkých predmetov, časté zohýnania v oblasti zápästia, otočné pohyby pri rôznych typoch práce, napríklad, keď sa ručne šľahá smotana). Zápästie vždy hrajú prím v pracovnej činnosti človeka, vrátane domácich prác, a sú najzraniteľnejšie. Riadenie auta, počítačové aktivity, loptové hry, kľučky, murárske a tesárske práce, montáž rôznych výrobkov, veľké objemy strihanie a šitie odevov a mnoho iných druhov práce a zamestnania často vyžadujú flexibilné koordináciu zápästia. Nesprávne rozloženie sily môže privodiť zranenie zápästia, počnúc ľahkým stupňom poškodenia, vyvolávajúcim zápaly a bolesti, a končiac závažnou mierou poškodenia - natiahnutím väzov alebo zlomeninou, vznikom artritídy alebo artrózy.

Aby sa zabránilo poškodeniu zápästia pri silnom zaťažení, je nutný stály tréning, rovnako ako prevencia, ktorá je kľúčom k ochrane zápästia. Riadna prevencia bude chrániť pred vznikom a rozvojom ochorenia zápästia, artritídou a artrózou, výrazne znižuje riziko úrazov.

Turmalínové nátepníky sú vyrobené z látky, vytvorené pomocou špeciálnej nanotechnológie. Jej štruktúra obsahuje Termocitlivý materiály (18%), nanočastice turmalínových kryštálov (8%), uhlie z bambusu (10%), čistý prášok germánium (5%). Na vnútornej strane nátepníky sú pripevnené magnety.

Nátepníky sú dobrým prostriedkom ochrany kĺbov zápästia, a preto dnes získavajú stále väčšiu popularitu, stávajú sa nevyhnutným doplnkom pre vodičov, cukrárov, športovcov, stavbárov, programátorov, krajčírky, umelcov, tanečníkov baletu a mnoho iných skupín ľudí.

Turmalín vyžaruje záporné ióny, ktoré odstraňujú patologický proces, stimulujú bunkový metabolizmus, zvyšujú vitalitu buniek, upokojujú nervový systém, odstraňujú únavu a ďalšie poruchy, udržujú zdravú pleť. Negatívne ióny, ktoré prenikajú do tela, regulujú úroveň pH krvi tým, že nasycujú krv alkalickými zložkami. Záporné ióny majú sterilizující vplyv, dezinfikujú patogénne mikroflóru. Dlhovlnné infračervené žiarenie turmalín pomáha rozšíriť kapiláry, stimuluje krvný obeh, aktivuje bunky, urýchľuje proces metabolizmu.

Germánium je vystavené aktívnemu chemickému procesu, ktorého dôsledkom je uvoľňovanie konverzných elektrónov so žiarením o veľmi malé vlnovej dĺžke. To zvyšuje biologické a terapeutické účinky: značne sa zvyšuje lymfatická drenáž tkanie, zlepšuje sa pružnosť ciev a cievny tonus, zvyšuje sa rýchlosť prietoku krvi, zväčšuje sa priemer kapilár, čo má vazodilatačný účinok, zmierňujúci opuchy a imunostimulačné efekt.

Magnety napomáhajú k obnoveniu magnetického poľa človeka. Na tkanivovej úrovni sa efekt magnetického vplyvu dosahuje vďaka zlepšeniu mikrocirkulácie (prietoku krvi v malých cievach) a zvýšenému permeabilitu membrány v zóne vplyvu, zvýšenej rýchlosti biochemických reakcií a metabolických procesov. Magnetické vlny prispievajú k regenerácii (obnove) poškodených tkanív, vrátane chrupaviek, stimuláciu neuromuskulárnych procesov, znižujú opuchy, k pozitívnemu efektu pri liečbe úrazov a dlho sa nehojacich zlomenín.

Indikácie na použitie:

1. Zdravie ľudia môžu používať nátepníky každodenne pri vysokej záťažou na zápästie, ako fyzické, tak i plastické, a tiež ako prevenciu ochorení zápästia.

2. Účinky turmalínových nátepníky: podporujú rýchlu a efektívnu obnovu tkanív po ťažkom zaťažení, silnom podchladenie rúk a zlomeninách v oblasti zápästia.

3. Výrobok má pomocné liečivé účinky a oslabuje pocit bolesti v oblasti zápästia, odstraňuje znecitlivenie prsta, bráni vysušenie a popraskanie pokožky rúk, nepružnosti kĺbov, kŕčom a symptómom reumatoidnej artritídy prstov.

Začínajte používať nátepníky 20-30 minút jedenkrát denne. Po 10-12 dňoch možno prejsť k 2 použitím denne, postupne sa doba nosenia zvyšuje na 1-2 hodiny 2-3 krát denne. Po 15-30 minútach (záleží to na ľudskej koži) sa objavuje pocit tepla a mierneho pálenia (pri silnejšom pálení treba nátepníky odstrániť). Dlhodobé používanie nátepníky na zápästí zlepšuje krvný obeh, aktivuje bunky tkanív, urýchľuje látkovú výmenu a zlepšuje prísun živín ku kožným bunkám. Okrem toho prispieva k zachovaniu tepla, odstraňuje vlhkosti a nepríjemný zápach.

Bezpečnostné opatrenia:

1. turmalín nátepníky na zápästí nemožno používať pri vysokých teplotách tela, náchylnosti ku krvácaniu, poruchách teplotné citlivosti, rovnako ako pri poškodení integrity kože.

2. Pri poškodení mäkkých tkanív zápästia môžu byť nátepníky použité najskôr po uplynutí 24-48 hodín po zranení.

3. Turmalínové výrobky nesmú používať tehotné ženy a deti.

4. Neodporúča sa nátepníky používať, alebo používať len s opatrnosťou, pacientom s kardiostimulátory a v prípade individuálnej citlivosti organizmu na alergie.

Rovnako nemožno používať turmalínové výrobky, ak máte rôzne zhubné a nezhubné novotvary.

Starostlivosť o výrobok: Odporúča sa iba ručné pranie v teplej vode, ktorej teplota nesmie prevyšovať 30 ° C. Používajte pri tom iba prírodné umývacie prostriedky. Nesmie sa žehliť, sušiť, bieliť. Nepoužívajte chemické čistenie. Sušenie vykonávajte vo vzdialenosti od radiátorov kúrenia, a nie na priamom slnku.

Avšak pre zvýšenie účinku turmalínu treba každých 7-10 dní vystaviť suchej vnútornej časti pôsobenia slnka alebo iného zdroja tepla až na 2 hodiny.

Používajte nátepníky pre dlhodobé uchovanie bezbolestné pohyblivosti svojich zápästia!

Parametre
Počet bodov20

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nový dotaz