Expedícia zásielok prebieha bez prerušenia každý pracovný deň.
Česká republikaSlovensko

Green World Podpery kolena s turmalínom

Green World Podpery kolena s turmalínom
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2039

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

V miestach, kde sú turmalínové výrobky, dochádza k hlbokej stimulácii meridiánov, masáži kože a vplyvu na biologicky aktívne body, ktorý sa podobá akupunktúre a moxovanie pelyňkovými cigary, používanými v čínskej medicíne. Použitie funkčného teplového aplikátora je teda bezbolestnou multifunkčný fyzioterapeutickým metódou ozdravenie. Použitie nákolenníkov podporuje obnovu osteoklastov, zvyšuje seba-obnovujúci funkciu buniek sliznice medzi-kĺbového priestoru.

Vďaka tomuto vplyvu sa normalizuje krvný obeh a energie, miznú bolestivé príznaky spôsobené expozíciou chladu a vlhka, odstraňuje sa hromadenie, zmierňuje bolesť, zlepšujú sa príznaky únavy kĺbov, kvalita synoviálnej tekutiny, zmierňuje sa taký jav, ako je starnutie kostnej látky, odstraňuje sa svalové napätie, zvyšuje sa odolnosť organizmu, dostavuje sa regeneračný účinok na celé telo. Nákolenníky vďaka infračervenému žiareniu zaisťujú tepelnú terapiu pre liečbu všetkých typov artritídy a artrózu kolenného kĺbu.

Spôsob aplikácie:

Pred pripevnením nákolenníkov treba ako každý aplikátor zľahka navlhčiť vnútorné (svetlú) jeho stranu vlhkým obrúskom, alebo položiť vlhký obrúsok na časť tela, kam bude priložený aplikátor. Potom je nutné zafixovať nákolenníky priamo na kolenné klouby.Již po 10.-15. minútach sa objaví znateľný pocit tepla. Podľa individuálneho stavu organizmu môžete upraviť dobu trvania aplikácie od 20 tich minút do 8 hodín. Pokiaľ po začatí aplikácie pociťujete na koži pálenie, to je normálna reakcia a koža nebude nijako postihnutá. V tomto prípade sa odporúča len dočasne odstrániť aplikátor. Aplikátory možno použiť aj bez zmáčania vodou. V tomto prípade sa pocit tepla dostaví po dlhšej dobe. Nákolenníky možno nosiť až 8 hodín denne, neskôr ich môžete ponechať aj cez celú noc (ak je dobre znášate).

Po zložení nákolenníkov sú pozorovaná mierna začervenanie, ktorá zmizne už po chvíli.

Nákolenníky môžu byť použité v núdzových situáciách, priložením ich vnútorné časti na bolestivé miesto a pevným pritlačením na ktorúkoľvek časť tela. Tak možno aplikovať aplikátory pri bolesti v ušiach, chrbtici, krku a ramenných kĺbov. Keď vás bolí zuby, priložte aplikátor na zapálené oblasti. Pri nádche, zápale prínosových dutín možno naruby obrátenej aplikátor priložiť k nosu. Procedúru v trvaní 20tich minút je možné opakovať niekoľkokrát, ak bolesť nezmizne.

Upozornenie:

1. Aplikátor nesmie byť použitý pri zvýšenej teplote organizmu, sklonu ku krvácaniu, porušenie teplotné citlivosti kože a tiež v miestach, kde je koža poškodená. 2. Pri akútnych poškodeniach mäkkých tkanív, aplikátor môže byť použitý najskôr po uplynutí 24 hodín od zranenia. 3. Je zakázané používať aplikátory chorým s kardiostimulátorom. 4. Tehotné ženy a dojčiace matky a malé deti by mali upustiť od použitia aplikátora. 5. V prípade individuálnej náchylnosti k alergickým reakciám aplikátory by mali byť používané s opatrnosťou.

Starostlivosť o nákolenníky:

1. Neprať s použitím konvenčných mydiel, odfarbovacie a pracích prostriedkov, v prípade potreby umyť aplikátor tečúcou vodou z kohútika alebo jednoducho prepláchnuť vo vaničke s čistou vodou s teplotou 40-45 stupňov. Doba prania nesmie prevýšiť 5 minút. Môže sa použiť špeciálne turmalínové mydlo alebo prírodné umývacie prostriedky. 2. nenamáčať vo vode dlhšie ako 5 minút. 3. Ak nákolenníky využíva v rodine viac ako jedna osoba, potom obrúsok by mal byť pre každého jednotlivca svoj. 4. V prípade pravidelného užívania je doporučované pre obnovovanie vlastnosti turmalínu obrátiť aplikátor naruby a vnútorné pracovné stranou nastaviť ku slnečným lúčom (najlepšie nie cez sklenené okno), a to každých 7-10 dní na 2 hodiny, v chladnom období roka nákolenníky môžu byť umiestnené v blízkosti zdroja tepla (radiátor ústredného kúrenia, krb) a aplikátor vám bude slúžiť po dlhú dobu.

Parametre
Počet bodov30

Nový dotaz