Česká republikaSlovensko

Green World Ponožky zdravotné s turmalínom dámske - ružové

Green World Ponožky zdravotné s turmalínom dámske - ružové
 • Green World Ponožky zdravotné s turmalínom dámske - ružové
 • Green World Ponožky zdravotné s turmalínom dámske - ružové
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2032
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  14,57 €
  (12,14 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Tieto výrobky sú vyrobené z bambusového vlákna s turmalínom. Turmalín súčasne vyžaruje infračervené lúče a záporné ióny (anióny). Aniontům sa prezýva "vzdušné vitamíny". Dlhovlnné infračervené žiarenie turmalín má vlnové dĺžky od 8 do 14mk, teda presne také, aké má človek. Sú to tepelné lúče, ktoré sú schopné prenikať hlboko do tkanív ľudského tela a aktivovať činnosť buniek. Turmalín obsahuje na 50 rôznych stopových prvkov, čo z neho robí unikátny liečebný komplex darovaný prírodou.

Slúži k zlepšeniu krvného obehu v dolných končatinách, na rýchle odstránenie nervového napätia, stresu, únavy, pre lepší spánok. Prospieva použitie ponožiek pri artritíde členkového kĺbu, bolestiach a kŕčoch lýtkových svalov, neuralgiách, kŕčových žilách dolných končatín, pri tuhnutí a pocite studených prstov, pre odstránenie opuchov nôh, pri prerušovanom krívanie. Turmalínové ponožky uľahčujú adaptáciu organizmu počas dlhých ciest a dlhších rokoch, čo je významné pre turistov a ľudí na služobných cestách. Turmalínové ponožky odstraňujú nepríjemný zápach nôh, zmierňujú pocit mravčenia, majú mierny protizápalový účinok a pôsobí silno antibakteriálne. Tieto ponožky prispievajú k rýchlejšiemu a účinnejšiemu zotavenie z omrznutiu, zlomenín a výronov dolných končatín.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Nepoužívajte ponožky v prípade vysokej teploty organizmu, pri náchylnosti ku krvácaniu, poruchách teplotné citlivosti, rovnako ako pri poškodení integrity kože. 2. V prípade poškodenia mäkkých tkanív, možno použiť ponožky najskôr 24 až 48 hodín po zranení. 3. Nesmie nosiť ponožky s turmalínom tehotné ženy a deti. 4. S opatrnosti musia používať ponožky chorí s kardiostimulátory a ľudí, prejavujúce individuálne citlivosť na alergie.

Vlastnosti turmalínových ponožiek:

1. Účinok sa dostavuje už po 15tich minútovej aplikácii.

2. Súčasne dochádza k niekoľkým preventívnym a terapeutickým účinkom na nohy - vzniká konštantný mikroprúdy 0, 06mA, ktorý sa rovná mikroprúdy ľudského tela: vylučujú sa záporne nabité ióny; pôsobí dlhovlnné infračervené žiarenie s dĺžkou 8-14mk; stopové prvky, ktoré obsahuje turmalín, prenikajú cez póry kože.

3. Dobrý dlhodobý ozdravný účinok.

Odporúčania v oblasti starostlivosti o výrobok: Výrobok je možné prať výhradne ručne v teplej vode, ktorej teplota by nemala presiahnuť 45 °. Používajte len prírodné pracie prostriedky. Nežehliť. Nepoužívať bielenie. Nevyužívať chemické čistenie. Sušiť vo vzdialenosti od tepelných radiátorov a nie na priamom slnku.

Ponožky sú výrobkom určeným na prevenciu chorôb a k ozdraveniu dolných končatín.

Univerzálna veľkosť EU 36 - EU 39.

Parametre
Počet bodov8

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy