Česká republikaSlovensko

Green World Ponožky zdravotní s turmalínem dámské - ružové

Green World Ponožky zdravotní s turmalínem dámské - ružové
 • Green World Ponožky zdravotní s turmalínem dámské - ružové
 • Green World Ponožky zdravotní s turmalínem dámské - ružové
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2032A-X
 • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  15,38 € 13,84 € (10% zľava)
  (11,53 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Tieto výrobky sú vyrobené z bambusového vlákna s turmalínom. Turmalín súčasne vyžaruje infračervené žiarenie a záporné ióny (anióny). Anióny sa nazývajú "vzdušné vitamíny". Dlhovlnné infračervené žiarenie turmalínu má vlnovú dĺžku od 8 do 14 mk, presne takú, akú má človek. Ide o tepelné žiarenie, ktoré dokáže preniknúť hlboko do tkanív ľudského tela a aktivovať bunkovú činnosť. Turmalín obsahuje viac ako 50 rôznych stopových prvkov, čo z neho robí jedinečný liečivý komplex darovaný prírodou.

Používa sa na zlepšenie prekrvenia dolných končatín, na rýchle odstránenie nervového napätia, stresu, únavy, na lepší spánok. Priaznivo pôsobí použitie ponožiek pri artritíde členkového kĺbu, bolestiach a kŕčoch lýtkových svalov, neuralgiách, kŕčových žilách dolných končatín, pri stuhnutosti a pocite studených prstov, na odstránenie opuchov nôh, pri občasnom krívaní. Turmalínové ponožky uľahčujú adaptáciu organizmu počas dlhých ciest a dlhších letov, čo je významné pre turistov a ľudí na služobných cestách. Turmalínové ponožky odstraňujú nepríjemný zápach nôh, zmierňujú pocit mravčenia, majú mierny protizápalový účinok a silný antibakteriálny účinok. Tieto ponožky prispievajú k rýchlejšej a účinnejšej regenerácii po omrzlinách, zlomeninách a podvrtnutiach dolných končatín.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Nepoužívajte ponožky v prípade vysokej telesnej teploty, náchylnosti na krvácanie, porúch citlivosti na teplotu, ako aj pri poškodení celistvosti pokožky. 2. Ponožky sa nesmú používať pri vysokých teplotách. V prípade poškodenia mäkkých tkanív sa ponožky môžu používať najskôr 24 až 48 hodín po úraze. 3. Ponožky sa nesmú používať skôr ako po 24 až 48 hodinách od úrazu. Tehotné ženy a deti nesmú nosiť ponožky s turmalínom. 4. S opatrnosťou musia ponožky používať pacienti s kardiostimulátorom a osoby vykazujúce individuálnu citlivosť na alergie.

Vlastnosti ponožiek s turmalínom:

1. Účinok sa dostaví už po 15 minútach od aplikácie.

2. Súčasne dochádza k viacerým preventívnym a liečebným účinkom na nohy - vytvára sa stály mikroprúd 0,06 mA, ktorý sa rovná mikroprúdu ľudského tela: vyžarujú sa záporne nabité ióny; vzniká dlhovlnné infračervené žiarenie 8-14 mk; stopové prvky obsiahnuté v turmalíne prenikajú cez póry pokožky.

3. Dobrý dlhodobý liečebný účinok.

Výrobok sa môže umývať len ručne v teplej vode, ktorej teplota by nemala presiahnuť 45°. Používajte len prírodné pracie prostriedky. Nežehlite. Nebieliť. Nepoužívajte chemické čistenie. Sušte mimo dosahu tepelných žiaričov a nie na priamom slnečnom svetle.

Ponožky sú výrobok určený na prevenciu chorôb a na liečenie dolných končatín.

Univerzálna veľkosť EU 36 - EU 39.

Parametre
Počet bodov8

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy