Česká republikaSlovensko

Green World Popruh na krk turmalínový - čierny

Green World Popruh na krk turmalínový - čierny
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2040
  • Dostupnosť: 2 ks skladom
  • Cena:
    21,76 €
    (18,14 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Teplý turmalínový nákrčník je kombináciou turmalínového prášku a špeciálnej látky vyvolávajúcej teplo. Pri kontakte s ľudským telom turmalín vyžaruje mikroprúd, záporné ióny a dlhovlnné infračervené žiarenie, ktoré aktivujú činnosť buniek, rozširujú cievy, zlepšujú krvný obeh a metabolizmus v tele, upokojujú nervový systém, zmierňujú bolesť.

Turmalínový nákrčník sa odporúča ľuďom, ktorí trpia bolesťami krčnej chrbtice pri osteochondróze a pri periartróze ramenných kĺbov. Popruh zmierňuje stuhnutosť a kŕče v oblasti krku, zlepšuje prietok krvi do mozgu.

Turmalínový popruh možno použiť v núdzovej situácii a priložiť ho vnútornou stranou na bolestivé miesto v ktorejkoľvek časti tela. Aplikátor tak môžete použiť pri bolesti v ušiach, v rôznych častiach chrbtice. Pri bolesti zubov je potrebné aplikátor priložiť na zapálenú oblasť tváre. Pri nádche, zápale prínosových dutín možno aplikátor priložiť na oblasť nosa. Túto 20-minútovú procedúru možno opakovať niekoľkokrát, kým bolesť nezmizne.

Návod na použitie: Pásik na krk by mal tesne priliehať k povrchu pokožky (čím lepší je kontakt s pokožkou, tým rýchlejší a účinnejší je výsledok). Začnite používať 20 minút 2x denne a postupne predlžujte aplikáciu až na 2-3 hodiny 2x denne. Ak sa po použití popruhu objaví začervenanie pokožky a pocit pálenia, je to normálne a nespôsobí to žiadne poškodenie pokožky. Po odstránení remienka tieto príznaky do niekoľkých hodín vymiznú. Aby ste predišli začervenaniu, čas aplikácie výrobku môžete skrátiť.

Preventívne opatrenia:

1. Turmalínový remienok na krk je zakázané používať pri zvýšenej telesnej teplote so sklonom ku krvácaniu.

2. Tehotné ženy, deti a pacienti s ťažkou formou encefalopatie nemôžu remienok používať.

3. Výrobok nie je možné používať pri ochorení na termoanestéziu, ako aj pri poškodení kože.

4. Popruh nepoužívajú osoby, ktoré majú v tele implantované elektronické zariadenia.

5. Buďte opatrní pri používaní popruhu na krk osobami náchylnými na alergie.

6. V prípade poškodenia mäkkých tkanív používajte tento výrobok až po 24-48 hodinách.

Údržba turmalínového remienka na krk: Pri praní používajte vodu s teplotou 40-45 stupňov. Pri praní nepoužívajte pracie prostriedky, bielidlá, bežné mydlo. Je prípustné používať špeciálne turmalínové mydlo alebo prírodné pracie prostriedky. Výrobok namáčajte a perte maximálne 5 minút.

Pri pravidelnom používaní sa odporúča obrátiť aplikátor naruby a nechať ho naruby na slnku (najlepšie nie cez sklenené okno) každých 7-10 dní po dobu 2 hodín.

Parametre
Počet bodov15

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz