Česká republikaSlovensko

Green World Popruh na krk turmalínový

Green World Popruh na krk turmalínový
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2040
  • Dostupnosť: 2 ks skladom
  • Cena:
    24,77 €
    (20,64 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Hrejivý turmalínový popruh na krk je kombináciou prášku z turmalínu a špeciálne tepelné indukčné látky. Pri kontakte s ľudským telom vyžaruje turmalín mikroprúdy, záporné ióny a dlhovlnné infračervené lúče, ktoré aktivujú činnosť buniek, rozširujú cievy, zlepšujú krvný obeh a metabolizmus v tele, upokojujú nervový systém, uľavujú od bolesti.

Turmalínový popruh na krk sa odporúča tým ľuďom, ktorí trpia bolesťou krčnej chrbtice pri osteochondróze a pri periartritída ramenných kĺbov. Popruh zbavuje stuhnutie a kŕčov v oblasti krku, zlepšuje prietok krvi do mozgu.

Turmalínový popruh možno použiť v prípade núdze a priložiť ho vnútornou stranou na boľavé miesto v akejkoľvek časti tela. Takto môžete aplikátor použiť pre bolesti v ušiach, v rôznych častiach chrbtice. Pri bolesti zubov je potrebné priložiť aplikátor na zapálenú oblasť tváre. Pri nádche, sínusitíde môže byť aplikátor priložený na oblasť nosa. Túto procedúru v dĺžke 20 minút je možné opakovať niekoľkokrát až do zmiznutia bolesti.

Návod na použitie: Popruh na krk by mal tesne priliehať k povrchu kože (čím lepší kontakt s kožou, tým je rýchlejší a efektívnejší výsledok). Začať s používaním 20 minút 2x denne a postupne predĺžiť priloženie až na 2-3 hodiny 2x denne. Ak po použití popruhu sa objaví sčervenanie kože a pocit pálenia, to je normálne a nespôsobí žiadnu škodu na koži. Po odstránení popruhu tieto prejavy zmiznú za pár hodín. Aby sa predišlo začervenanie, možno dobu aplikácie výrobku skrátiť.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Turmalínový popruh na krk je zakázané používať pri zvýšenej teplote organizmu, pri náchylnosti ku krvácaniu.

2. Nemôžu používať popruh tehotné ženy, deti a pacienti s ťažkou formou encefalopatie.

3. Nemožno používať výrobok pri ochorení termoanestezií, rovnako ako pri poškodení kože.

4. Nemajú používať popruh ľudia, ktorí majú v tele voperovaný elektronické zariadenia.

5. Buďte opatrní pri použití popruhu na krk ľuďmi náchylnými k alergiám.

6. V prípade poškodenia mäkkých tkanív, používajte tento výrobok iba po uplynutí 24-48 hodín.

Starostlivosť o turmalínový popruh na krk: Pri praní používajte vodu s teplotou 40-45 stupňov. Pri praní nepoužívajte pracie prostriedky, bielidlá, obyčajné mydlo. Pripúšťa sa použitie špeciálneho turmalínového mydla alebo prírodných umývacích prostriedkov. Namáčať a prať výrobok možno najdlhšie 5 minút.

Pri pravidelnom používaní je odporúčané, s cieľom obnovovanie vlastnosti turmalínu, obrátiť aplikátor naruby a nechať ho vnútornou stranou na slnku (najlepšie nie cez sklenené okno) každých 7-10 dní na 2 hodiny, v chladnom období roka - môže sa popruh umiestniť v blízkosti zdroja tepla (radiátor kúrenie, krb) a aplikátor Vám bude slúžiť po dlhú dobu.

Parametre
Počet bodov15

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz