Česká republikaSlovensko

Green World Šátek s turmalínem - červený-modrý

Green World Šátek s turmalínem - červený-modrý
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2053-06
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    44,46 €
    (37,05 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Turmalínový šál je vyrobený z prírodného hodvábu pomocou technológie tekutého turmalínu, pri ktorej sú mikrokryštáliky turmalínu integrované do vlákien tkaniny. Účinky šatky sú porovnateľné s masážou, reflexológiou, moxovaním alebo akupunktúrou v čínskej medicíne.

Parametre
Rozmery (cm)150 x 50
Počet bodov28
Materiálhedvábí

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Green World Šátek s turmalínem - bielyGreen World Šátek s turmalínem - červenýGreen World Šátek s turmalínem - červený-zelenýGreen World Šátek s turmalínem - ružovýGreen World Šátek s turmalínem - ružový-modrýGreen World Šátek s turmalínem - zelenýGreen World Šátek s turmalínem - zelený-bielyGreen World Šátek s turmalínem - zelený-červenýGreen World Šátek s turmalínem - žltý-hnedýGreen World Šátek s turmalínem - žltý-oranžovýGreen World Šátek s turmalínem - žltý-ružový

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy