Česká republikaSlovensko

Green World Shiitake (Šiitake) 100 kapslí

Green World Shiitake (Šiitake) 100 kapslí
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0124
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    42,39 €/100 ks = 0,42 €/ks
    (38,54 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Vedci potvrdzujú, že huba Shiitake obsahuje toľko bielkovín ako fazuľa a hrach, a pre vegetariánov slúžia ako náhrada za živočíšne bielkoviny. Okrem toho shiitake obsahuje 9 aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre ľudský organizmus, je bohatá na vitamíny skupiny B a D. Shiitake má taktiež rovnaké množstvo zinku, železa, medi, horčíka, vápnika, sodíka, draslíka, fosforu a polysacharidov.

Zloženie: Extrakt huby shiitake (Lentinus edodes), extrakt huby Rejs (Ganoderma), extrakt derezy čínskej (Lycium chinense), axtrakt artičokov, peľ borovice.

Parametre
Obsah účinnej látky (mg)500
Balenie100 ks
Dávkovanie2 kapsle 3x denně
Počet bodov28

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz