Česká republikaSlovensko

Green World Sprchová hlavice s turmalínem

Green World Sprchová hlavice s turmalínem
 • Green World Sprchová hlavice s turmalínem
 • Green World Sprchová hlavice s turmalínem
 • Green World Sprchová hlavice s turmalínem
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2052
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  73,59 €
  (61,32 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie takmer 30 % všetkých chorôb vzniká na pozadí zlej kvality vody. Mnohé vodné zdroje sú silne kontaminované škodlivými vírusmi, baktériami a ťažkými kovmi. Zastarané technológie čistenia vody dnes nedokážu úplne odstrániť životu nebezpečné vírusy a škodlivé zlúčeniny.

Turmalín a germánium obsiahnuté v sprchovej hlavici sú jedinečné tým, že obnovujú štruktúru vody, ničia vírusy a baktérie vo vode a neutralizujú chlór a ťažké kovy, ktoré sú veľmi nebezpečné a spôsobujú vážne komplikácie a závažné ochorenia v ľudskom tele. Po filtrácii zo sprchy vyteká čistá, "živá" voda. Okrem toho turmalín vyžaruje záporné ióny, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku. Pri používaní tejto vody sa zlepšuje krvný obeh, výrazne stúpa množstvo kyslíka v krvi, zvyšuje sa imunita, zlepšuje sa metabolizmus, znižuje sa vypadávanie vlasov, miznú lupiny, zlepšuje sa pamäť, aktivuje sa činnosť všetkých orgánov a systémov, odstraňuje sa únava, zlepšuje sa pohoda.

Indikácie na použitie sprchových hlavíc: Odstránenie nervového napätia, stresu, únavy, uvoľnenie, zlepšenie spánku, zníženie bolesti svalov, zníženie opuchov a bolestí nôh spojených so zmenami počasia, zlepšenie krvného obehu.

Turmalínová sprcha uľahčuje adaptáciu ľudského organizmu počas turistických presunov a ľudí na služobných cestách. Turmalínová sprcha znižuje potenie, mierne svrbenie pokožky, pôsobí mierne protizápalovo, zjemňuje vodu a zlepšuje pružnosť a napnutosť pokožky, robí ju hodvábnou, dodáva pocit tepla a sviežosti, zlepšuje stav vlasov, dodáva im lesk a hebkosť.

Preventívne opatrenia:

1. Nepoužívajte turmalínovú sprchu, keď je telesná teplota vysoká, náchylná na krvácanie, ako aj na poškodenie čerstvej pokožky.

2. Nepoužívajte turmalínovú sprchu pri údere s krvácaním.

3. Turmalínovú sprchu používajte opatrne u pacientov s kardiostimulátorom.

4. V prípade individuálnych alergií by sa mal výrobok používať s opatrnosťou.

5. Tehotné a dojčiace ženy, malé deti by nemali používať turmalínovú sprchu.

Špeciálne vlastnosti turmalínových sprchovacích hlavíc:

Rýchly účinok je viditeľný už po 5 minútach používania. Používanie sprchovej hlavice je veľmi pohodlné. Má estetický dizajn. Výrobok funguje bez pripojenia k zdroju energie, nabíja sa energiou teplej vody (32 - 45 °C). Je to večný akumulátor tepelnej energie.

Ako používať sprchovú hlavicu:

Nasaďte hlavicu na sprchovú hadicu a zapnite horúcu vodu. Sprchovú hlavicu nie je potrebné vystavovať slnečnému žiareniu, sprcha sa nabíja teplom z vody! V prípade znečistenia je potrebné sprchu rozobrať, umyť a vysušiť na slnku alebo na vodovodnej batérii, potom ju opäť zmontovať a pripraviť na nové použitie.

Sprchová hlavica s turmalínom a germániom prináša radosť a blaženosť, je zárukou vášho zdravia.

Parametre
Počet bodov50

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz