Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínová čepice

Green World Turmalínová čepice
 • Green World Turmalínová čepice
 • Green World Turmalínová čepice
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2107
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  11,51 €
  (9,59 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Jedinečné vlastnosti tejto čiapky umožňuje tkanina vytvorená technikou tekutého turmalínu s ďalšími turmalínovými mikrokryštálmi vloženými do tkaniny. Mikrokryštáliky magnetického prachu, ktoré tvoria látku, zosilňujú účinok turmalínovej látky.

Pravidelné nosenie turmalínovej čiapky, aspoň 30 - 40 minút denne, reguluje metabolizmus a zvyšuje imunitu, tiež zlepšuje rast vlasov a znižuje bolesť. Dochádza k stimulácii biologicky aktívnych bodov, zmierňuje sa podráždenosť a depresívne nálady, zlepšuje sa spánok, posilňuje sa pamäť a schopnosť myslenia, uvoľňujú sa svaly mozgových ciev a zlepšuje sa prietok krvi a kyslíka do mozgu. Pravidelné nosenie turmalínovej čiapky chráni pred trombózou mozgu, vypadávaním vlasov a má silný účinok pri komplexnej terapii porúch spánku.

Výrobok sa neodporúča používať pri krvácaní do mozgu, ako aj u pacientov s vysokou teplotou. Po operácii mozgu na úplné zotavenie.

Kontraindikácie: tehotenstvo; deti; neznášanlivosť turmalínu

Parametre
Počet bodov8
VelikostML
Obvod hlavy (cm)54-5657-59

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz