Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínová čiapka

Green World Turmalínová čiapka
 • Green World Turmalínová čiapka
 • Green World Turmalínová čiapka
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2107
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  13,20 €
  (11 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Unikátne vlastnosti tejto čiapky umožňuje tkanina, vytvorená technikou tekutého turmalínu, s dodatočne usadenými mikro-kryštáliky turmalínu do tkaniny. Mikro-kryštáliky magnetického prachu, ktoré tvoria tkaninu, zosilňuje účinok turmalínové látky.

Pri pravidelnom nosení turmalínové čiapky, aspoň 30-40 minút denne, sa reguluje metabolizmus a zvyšuje imunita, tiež sa zlepšuje rast vlasov a znižujú bolestivé pocity. Prebieha stimulácia biologicky aktívnych bodov, uvoľňuje sa podráždenosť a depresívne nálady, zlepšuje sa spánok, posilňuje pamäť a schopnosť myslenia, uvoľňujú sa svaly ciev mozgu, zlepšuje sa prietok krvi a kyslíka do mozgu. Pravidelné nosenie turmalínové čiapky chráni pred mozgovou trombózou, vypadávaním vlasov a má silný účinok v komplexnej terapii porúch spánku.

Neodporúča sa používať výrobok u krvácanie do mozgu, ako aj u pacientov s vysokou teplotou. Po operácii mozgu dokončiť uzdravenie.

Kontraindikácie: tehotenstva; deti; neznášanlivosť na turmalín

Parametre
Počet bodov8
VelikostML
Obvod hlavy (cm)54-5657-59

Kde sa meria?


Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz