Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínové rukavice

Green World Turmalínové rukavice
 • Green World Turmalínové rukavice
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2060
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  25,10 €
  (20,92 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Magnetický vlákno - je to textilný materiál, ktorý má hojivé účinky kvôli magnetickému žiareniu. Látka je jemný na dotyk, nedráždi pokožku, nepriťahuje kovové predmety, ale zároveň má magnetické vlastnosti stanovené VCR.

Táto mäkká a pohodlná tkanina, má antibakteriálne účinky a má dvojitý účinok na zdravie. Dlhodobé nosenie turmalínových rukavíc zlepšuje periférne obeh vašich rukách, aktivuje tkanivové bunky, urýchľujú metabolizmus a zlepšuje stav pokožky. Tiež rukavice uchovávajú ruky v teple, majú protizápalový a analgetický účinok, odstraňuje vlhkosť a odstrániť nepríjemný zápach.

Indikácie:

1. Zdravým ľuďom pre každodennú starostlivosť o vaše ruky.

2. Rukavice máji pomocné účinky a znižuje príznaky, ako je bolesť v rukách, necitlivosť v rukách, psoriáza, vysušenie alebo popraskanie pokožky rúk, nepružné kĺbov, kŕče a príznaky reumatoidných ochorení rúk.

3. Chráni ruky pred UV žiarením.

4. Urýchľuje hojenie rán na rukách a kĺbov bez jaziev.

Pôsobenie turmalínových rukavíc:

1. Magnetická terapia: vypĺňa deficit magnetických siločiar, ktoré vzniknutych v dôsledku vyčerpania magnetického poľa Zeme, rovnako ako prekážky, ktoré vytvárajú káblové prechody a výškové budovy. Obnovuje priechodnosti meridiánov ľudského tela, zmierňuje opuchy a zmierňuje bolesti, rozptyľuje krvnú stázy a stimuluje krvný obeh. Magnetické siločiary sú rovnomerne pôsobí na telo, tým pádom utvárajú efektívne magnetické pole, ktoré má mierny masážny účinok na akupunktúrne body. Pretínania týchto magnetických siločiaru z magnetickými siločiary ľudského tela vytvára mikroprúdy 0,06 mikroampérov, ktorý aktivuje bunky, znižuje viskozitu krvi a zvyšuje metabolizmus.

2. Žiarenie infračerveného spektra: absorbujúci teplo vznikajúce v ľudskom tele, rukavice Generujem žiarenie ďalekého infračervené spektre 8-15 mikrónov. To znamená, že vzniká vibračné trenie medzi molekulami a atómami, v dôsledkov čoho sa vytvorí teplo. Infračervené lúče vyžarované ďalekým spektrom podporuje relaxáciu hladkého svalstva ciev, dilatáciu ciev, urýchľujú sa krvný obeh, aktivuje bunky, zlepšuje sa prísun kyslíka a živín, a tiež sa prispieva k zlepšeniu metabolizmu.

3. Antibakteriálne funkcie: Vzhľadom na to, že tkanivo vytvára infračervené spektrum žiarenia, má nulovú vlhkosť, sa do značnej miery obmedzuje rast baktérií, takže tkanina má vynikajúce antibakteriálne účinky. Rukavice majú nielen antibakteriálny účinok, ale aj dobrú priedušnosť.

Starostlivosť o rukavice: Pranie pri teplote do 40 stupňov, použije jemne želanie; Nežehliť; Nebieliť; Nesušte na slnku a vysokou teplotou.

Materiál: 100% polypropylénové magnetické vlákno s účinkom magnetického žiarenia a ďaleko-spektrálneho infračerveného žiarenia

Parametre
Počet bodov16
Materiál100% polypropylen

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz