Česká republikaSlovensko

Green World Výživný čučoriedkový prášok 300 g

Green World Výživný čučoriedkový prášok 300 g
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0082
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    67,99 €
    (61,8 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Plody čučoriedky (hlavné zložky komplexu) sú bohaté na organické kyseliny, obsahujú triesloviny a pektín, minerálne soli, vitamíny. Čučoriedkam patrí prvenstvo medzi ovocím a bobuľami z hľadiska obsahu mangánu. V ľudovej medicíne sa čučoriedky oddávna široko používajú.

Odporúčania použitie čučoriedkového prášku: pri zhoršenie zraku a ďalších očných ochoreniach; pre prevenciu aterosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení, k výžive srdcového svalu; pri anémii; pri rôznych ochoreniach súvisiacich s krehkosťou kapilár a nepevnosti tkanív; v období rekonvalescencie po operácii; pre zvýšenie obranyschopnosti organizmu, najmä v ekologicky citlivých osídlených oblastiach; pri chronickej únave, poruchách spánku, fyzickom a duševnom vysileniu, stresu, bolesti hlavy, cievnych kŕčoch, neurózach; pri práci s počítačmi a inými zdrojmi žiarenia; po chemoterapiu a rádioterapiu; pri chorobách zažívacieho traktu (gastritída, enterokolitída); pri chronickej hepatitíde; pri chronickom ochorení obličiek; na účely normalizácie metabolizmu, k vylučovaniu toxínov; k normalizácii stolice; pri chorobách ženskej genitálnej oblasti, v prechode; pre zvýšenie potencie, liečenie mužskej neplodnosti spôsobenej hormonálnym deficitom; ako spevňujúci a vitaminizující prostriedok pre športovcov, osoby, ktoré sa zaoberajú ťažkú ​​duševnú a fyzickú prácu, ako aj pre starších ľudí.

Zloženie: Čučoriedkový prášok, extrakty z čučoriedky, polypeptidy, rastlinný proteín, lecitín, vláknina z ovocia a zeleniny, čierne fazuľa, kyselina jablčná.

Dávkovanie: 1 - 2 krát denne 10 g (stolná lyžice) rozpustiť v 40-60 ml ovocnej šťavy alebo vody (až 40 ° C), môžete tiež použiť mlieko alebo tekuté kaše (ryža, múka, pohánka).

Parametre
Dávkovanie10 g 1-2x denně
Hmotnosť (kg)0.3
Počet bodov45

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz