Česká republikaSlovensko

Green World Zdravotné vložky do topánok s turmalínom pánske

Green World Zdravotné vložky do topánok s turmalínom pánske
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2033
  • Dostupnosť: 2 ks skladom
  • Cena:
    13,20 €
    (11 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

„Keď starne koreň stromu, potom rýchlo starne aj samotný strom“ - táto čínska ľudová múdrosť dokladá dôležitosť nôh pre človeka, veď naše nohy to sú „korene“ nášho tela.

V jednej z časti čínskeho lekárskeho pojednanie s názvom Huangdi neijing je krátko načrtnutá teória masáže chodidiel: „...na ploche chodidlá sú tisíce nervových zakončení, ktoré majú reflexné vplyv na celkový stav človeka, pozitívne ovplyvňujú rôzne orgány.“ Odtiaľ pochádza názov "reflexné terapia ", čo je prírodné, efektívne a bezpečná metóda liečby založená na masáži chodidiel. Kniha popisuje umiestnenie aktívnych bodov na chodidlách. Základom masáže nôh s cieľom stimulovaní reflexných zón sú také javy, ako zlepšenie krvného obehu a regulácie nervového vedenia, a to zase má pozitívny vplyv na činnosť všetkých orgánov, obnovuje ich funkciu, zmierňuje chronický únavový syndróm a zlepšuje celkový zdravotný stav. Vďaka tomu prichádza pocit vnútornej pohody a zlepšenie zdravia.

Turmalínové vložky sú vyrábané na báze tkaniny sa špecifickým povrchom s kryštálmi turmalínu, ktorý pri chôdzi vylučuje mikroprúdy, záporné ióny, dlhovlnné infračervené lúče. To prispieva k rozširovaniu kapilár, stimuluje krvný obeh, aktivuje bunky, urýchľuje látkovú výmenu a zvyšuje odolnosť tela voči vzniku choroby, stabilizuje činnosť nervového systému a vytvára teplotný efekt.

Vlastnosti výrobku: Turmalínové vložky zabraňujú zápachu a odstraňujú ho, dobre absorbujú vlhkosť, sú priedušné, čo umožňuje chodidlám "dýchať", majú antibakteriálny účinok, nedeformujú sa, nedráždi kožu, ohrievajú chodidla v zime a chladí v lete . Vďaka unikátnej štruktúre vložiek sa vykonáva masáž chodidiel, ktorá má vplyv na energetické kanály a biologicky aktívne body, čo zlepšuje mikrocirkuláciu v dolných končatinách, bráni rozvoju ochorenia nielen chodidlá a nohy, ale aj ďalších orgánov a systémov.

Pri chôdzi s vložkami je pôsobenie na chodidlá podobné akupresúre prsty a akupunktúre v čínskej medicíne.

Turmalínové vložky sa odporúčajú pri chronických kardiovaskulárnych a neurologických ochoreniach, pri oslabenej imunite, poruchách tráviaceho traktu, pri nespavosťou, gynekologických a urologických ochoreniach. Tieto vložky sú schopné poskytnúť účinnú pomoc pri artritíde, bolestiach v oblasti Achillovej šľachy a zmierniť priebeh reumatoidnej artritídy.

Zdravotné masážne vložky s turmalínom sa výborne hodí všetkým ľuďom a nemajú žiadne kontraindikácie. Sú odporúčané starším rovnako ako mladým ľuďom, zaoberajúcim sa ako fyzickú, tak i duševnej prác.

Dajte si do topánok vložky a užívajte si chôdzu.

Univerzálna veľkosť, možno orezať.

Parametre
Počet bodov8

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👨 Pre mužov