Česká republikaSlovensko

Green World Zdravotní vložky do bot s turmalínem

Green World Zdravotní vložky do bot s turmalínem
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2033
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    11,51 €
    (9,59 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

"Ak starne koreň stromu, potom rýchlo starne aj samotný strom" - táto čínska ľudová múdrosť dokazuje dôležitosť nôh pre človeka, pretože naše nohy sú "koreňmi" nášho tela.

V časti čínskeho lekárskeho traktátu Huangdi neijing je stručne načrtnutá teória masáže chodidiel: "na povrchu chodidla sa nachádzajú tisíce nervových zakončení, ktoré majú reflexný účinok na celkový stav človeka a pozitívne ovplyvňujú rôzne orgány." Odtiaľ pochádza názov "reflexológia", ktorá je prirodzenou, účinnou a bezpečnou liečebnou metódou založenou na masáži chodidiel. V knihe je opísané umiestnenie aktívnych bodov na chodidlách. Základom masáže chodidiel s cieľom stimulovať reflexné zóny sú také javy, ako je zlepšenie krvného obehu a regulácia nervového vedenia, a to má následne pozitívny vplyv na činnosť všetkých orgánov, obnovenie ich funkcie, zmiernenie chronického únavového syndrómu a zlepšenie celkového zdravotného stavu. S tým súvisí pocit vnútornej pohody a zlepšenie zdravotného stavu.

Turmalínové vložky sú vyrobené na báze tkaniny so špecifickým povrchom s kryštálmi turmalínu, ktoré pri chôdzi vyžarujú mikroprúd, záporné ióny, dlhovlnné infračervené žiarenie. To prispieva k rozširovaniu kapilár, stimuluje krvný obeh, aktivuje bunky, urýchľuje metabolizmus a zvyšuje odolnosť organizmu voči chorobám, stabilizuje činnosť nervového systému a vytvára teplotný efekt.

Vlastnosti výrobku: Turmalínové vložky zabraňujú zápachu a eliminujú ho, dobre absorbujú vlhkosť, sú priedušné, čo umožňuje nohám "dýchať", majú antibakteriálny účinok, nedeformujú sa, nedráždia pokožku, v zime nohy zahrievajú a v lete chladia. Vďaka jedinečnej štruktúre vložiek sa vykonáva masáž chodidiel, ktorá má vplyv na energetické kanály a biologicky aktívne body, čo zlepšuje mikrocirkuláciu v dolných končatinách, zabraňuje vzniku ochorení nielen chodidla a nohy, ale aj iných orgánov a systémov.

Pri chôdzi s vložkami je pôsobenie na chodidlá podobné akupresúre prstami a akupunktúre v čínskej medicíne.

Turmalínové vložky sa odporúčajú pri chronických kardiovaskulárnych a neurologických ochoreniach, oslabenej imunite, poruchách trávenia, nespavosti, gynekologických a urologických ochoreniach. Tieto vložky dokážu poskytnúť účinnú pomoc pri artritíde, bolestiach v oblasti Achillovej šľachy a zmierniť priebeh reumatoidnej artritídy.

Zdravotné masážne vložky s turmalínom sú vynikajúce pre všetkých ľudí a nemajú žiadne kontraindikácie. Odporúčajú sa starším ľuďom, ako aj mladým ľuďom, ktorí sa venujú fyzickej aj duševnej práci.

Vložte si vložky do topánok a užívajte si chôdzu.

Univerzálna veľkosť, dá sa zastrihnúť.

Parametre
Počet bodov8

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👨 Pre mužov