Česká republikaSlovensko

Borůvkový sójový nápoj 16 ks

Borůvkový sójový nápoj 16 ks
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0161
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    27,50 €/16 ks = 1,72 €/ks
    (22,92 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Novo v ponuke!

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Čučoriedkové sójové mlieko je nový výrobok, ktorý spája kvalitné výživové vlastnosti čučoriedok a sóje. Hlavnou zložkou Blueberry Soy Milk sú kanadské čučoriedky z dovozu a geneticky nemodifikované sójové bôby z Mandžuska, ktoré sú bohaté nielen na bielkoviny, lecitín, vápnik, železo, vitamíny, ale aj na nízky obsah tuku a cholesterolu. Nápoj v sebe spája prospešné vlastnosti sóje a čučoriedok, má jemnú chuť a výraznú arómu, obsahuje množstvo živín, ľahko sa prenáša a je ideálnou voľbou na raňajky a denné pitie.

Vrecko sa ľahko otvára pozdĺž špeciálne vystrihnutej línie. Čučoriedkovo-sójový nápoj sa rýchlo rozpúšťa vo vode, výborne chutí a patrí medzi najdôležitejšie moderné nápoje.

Zloženie: sušené sójové mlieko, sušené čučoriedky, uhličitan vápenatý, vitamín E.

Výživové informácie o sójovom mlieku Green World Blueberry:

Z hľadiska výživovej hodnoty je obsah bielkovín v sóji 40 %, ide o vysokokvalitné rastlinné bielkoviny, ktoré obsahujú aminokyseliny nevyhnutné pre ľudský organizmus, a obsah lyzínu je vyšší ako v obilninách. Sója je najlepšou voľbou spomedzi ostatných druhov rastlinných potravín, pretože obsahuje mnoho živín a látok nevyhnutných pre ľudský organizmus. V posledných rokoch Amerika a Anglicko opakovane vydali zdravotné vyhlásenia: denný príjem 6,25 g sójových bielkovín môže zabrániť vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Preto ľudia venujú čoraz väčšiu pozornosť zdravotným vlastnostiam sójových bielkovín.

Sójové mlieko obsahuje najmä rastlinné tuky a nenasýtené mastné kyseliny. Mlieko obsahuje esenciálne mastné kyseliny pre ľudský organizmus, má nízky obsah cholesterolu a môže zabrániť vzniku aterosklerózy.

Čučoriedky majú vysoký obsah pektínu, ktorý môže účinne znižovať hladinu cholesterolu, zabraňovať vzniku aterosklerózy a podporovať zdravie srdca a ciev.

Antokyány z čučoriedok zlepšujú sietnicu, zlepšujú videnie a zabraňujú únave očí.

Čučoriedky sú bohaté na vitamín C, pomáhajú fungovaniu srdca, zabraňujú vzniku rakoviny a srdcových chýb, zabraňujú starnutiu nervov, posilňujú duševné schopnosti a účinne bojujú proti prechladnutiu, bolestiam hrdla a hnačke.

Sušené sójové mlieko je výsledkom jemného mletia, obsahuje sójové výlisky a listene a má vyšší obsah vlákniny ako podobné výrobky. Vláknina uvoľňuje črevá a normalizuje stolicu, môže zabrániť vzniku rakoviny hrubého čreva.

Sójové mlieko obsahuje sójové oligosacharidy, ktoré pozitívne ovplyvňujú proces rozmnožovania bifidobaktérií a iných prospešných baktérií v črevnom trakte, uvoľňujú črevá a normalizujú stolicu a zabraňujú vzniku kolorektálnej rakoviny. Bifidobaktérie a iné prospešné baktérie pomáhajú posilňovať imunitný systém človeka a spomaľujú proces starnutia v organizme.

Obsahuje aj sójové izoflavóny, ktoré patria medzi fytoestrogény. Dlhodobá konzumácia sójových izoflavónov môže zabrániť vzniku rakoviny prsníka, rakoviny prostaty a osteoporózy a môže oslabiť menopauzálny syndróm alebo mu zabrániť.

Čínsky štátny inštitút pre výživu vypracoval dennú diétnu tabuľku s prídavkom potrebného množstva uhličitanu vápenatého a fosforu na podporu rastu a vývoja kostí, splnenie požiadaviek zdravej výživy a doplnenie potreby vápnika v tele. Vitamín E môže zabrániť prejavom rôznych negatívnych účinkov a ochorení spôsobených nedostatkom tohto vitamínu v strave.

Balenie: 16 vrecúšok po 25 g. Spolu 400 g.

Použitie: 25 g prášku rozmiešajte v 150 ml vody.

Indikácie.

Upozornenia:

Neodporúča sa používať nalačno.

Neodporúča sa konzumovať veľké množstvo sójového mlieka naraz, pretože môže spôsobiť tráviace ťažkosti, nadúvanie, hnačku a iné ťažkosti. Neodporúča sa užívať ľuďom, ktorí trpia prechladnutím žalúdka, nevoľnosťou, grganím, nadúvaním, hnačkou, nočnou polakizáciou, znečistením a impotenciou.

Vaječný bielok sa ľahko spája s trypsínom a sójovým mliekom a vytvára látku, ktorá sa nevstrebáva do organizmu. Bielkovina stráca svoju výživovú hodnotu, sójové mlieko s vajcami by sa nemalo konzumovať.

Organická kyselina hnedého cukru sa môže spojiť s bielkovinami sójového mlieka a vytvoriť denaturované usadeniny. Vyhnite sa sójovému mlieku s hnedým cukrom. Toto neplatí pre biely cukor.

Parametre
Balenie16 ks
Dávkovanie1 sáček (25 g) 1 denně
Hmotnosť (kg)0.4

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz