Česká republikaSlovensko

Čučoriedkový sójový nápoj 16 ks

Čučoriedkový sójový nápoj 16 ks
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0161
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    27,14 €/16 ks = 1,7 €/ks
    (22,62 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Čučoriedkovo-sójový nápoj (Blueberry Soybean Milk) je nový produkt, ktorý kombinuje vysoko kvalitné nutričné vlastnosti čučoriedok a sóje. Hlavnou zložkou čučoriedkového sójového mlieka sú kanadské dovezené čučoriedky a sóje bez GMO z Manchúrie, Tie sú nielen bohaté na bielkoviny, lecitín, vápnik, železo, vitamíny, ale tiež majú nízky obsah tuku a cholesterolu. Nápoj kombinuje prospešné vlastnosti sójových bôbov a čučoriedok, má jemnú chuť a silnú vôňu, obsahuje mnoho živín, ľahko sa prenáša a je ideálnou voľbou na raňajky aj denné pitie.

Vrecko sa ľahko otvára pozdĺž špeciálne rezanej línie. Čučoriedkovo-sójový nápoj sa rýchlo rozpustí vo vode, chutí skvele a je jedným z najdôležitejších moderných nápojov.

Zloženie: sójové mlieko v prášku, čučoriedkový prášok, uhličitan vápenatý, vitamín E.

Nutričné informácie:

• Z hľadiska nutričnej hodnoty dosahuje obsah bielkovín v sóji 40 %, jedná sa o vysoko kvalitný rastlinný proteín, ktorý obsahuje aminokyseliny nevyhnutné pre ľudské telo, a obsah lyzínu je vyšší ako u obilnín. Sója je najlepšou voľbou medzi ostatnými druhmi rastlinných potravín, pretože obsahuje množstvo živín a látok potrebných pre ľudské telo. V posledných rokoch Amerika a Anglicko opakovane vydávali vyhlásenia v oblasti zdravotníctva: denný príjem 6,25 gramov sójového proteínu môže zabrániť rozvoju kardiovaskulárnych chorôb. Preto ľudia venujú čoraz viac pozornosti zdravotným vlastnostiam sójových bielkovín.

• Sójové mlieko obsahuje prevažne rastlinné tuky a nenasýtené mastné kyseliny. Mlieko obsahuje esenciálne mastné kyseliny pre ľudské telo, má nízky obsah cholesterolu a môže zabrániť rozvoju aterosklerózy.

• Čučoriedky majú vysoký obsah pektínu, ktorý môže účinne znižovať hladinu cholesterolu, brániť rozvoju aterosklerózy a podporovať kardiovaskulárne zdravie.

• Čučoriedkové antokyany zlepšujú sietnicu, zlepšujú videnie a zabraňujú únave očí.

• Čučoriedky sú bohaté na vitamín C, pomáhajú fungovaniu srdca, zabraňujú rozvoju rakoviny a srdcových chýb, bránia starnutiu nervov, zvyšujú mentálne schopnosti a účinne bojujú proti prechladnutiu, bolestiam v krku a hnačkám.

• Sušené sójové mlieko je výsledkom jemného mletia, obsahuje sójové výlisky a kotyledóny, obsah vlákniny je vyšší ako v podobných produktoch. Diétna vláknina uvoľňuje črevá a normalizuje stolicu, môže zabrániť rozvoju kolorektálneho karcinómu.

• Sójové mlieko obsahuje sójové oligosacharidy, ktoré pozitívne ovplyvňujú proces reprodukcie bifidobaktérií a ďalších prospešných baktérií v črevnom trakte, uvoľňujú črevá a normalizujú stolicu a bránia rozvoju kolorektálneho karcinómu. Bifidobaktérie a ďalšie prospešné baktérie pomáhajú posilňovať ľudský imunitný systém a spomaľujú proces starnutia v tele.

• Ďalej obsahuje sójové izoflavóny, ktoré sú fytoestrogénom. Dlhodobá konzumácia sójových izoflavónov môže zabrániť rozvoju rakoviny prsníka, rakoviny prostaty a osteoporózy, môže oslabiť alebo zabrániť menopauzálnemu syndrómu.

• Čínsky štátny ústav pre dietológiu vyvinul dennú diétnu mapu s prídavkom potrebného množstva uhličitanu vápenatého a fosforu, ktorý podporuje rast a vývoj kostí, spĺňa požiadavky zdravej výživy a dopĺňa potrebu vápnika v tele. Vitamín E môže zabrániť prejavom rôznych negatívnych účinkov a chorôb spôsobených nedostatkom tohto vitamínu v strave.

Balenie: 16 sáčkov po 25g. Celkom 400g.

Použitie: Zamiešajte 25 g prášku v 150 ml vody.

Indikácie: Odporúčané pre všetkých, najmä pre ženy a staršie osoby.

Upozornenie:

• Neodporúča sa používať na lačný žalúdok.

• Neodporúča sa konzumovať veľké množstvo sójového mlieka naraz, pretože to môže spôsobiť zažívacie problémy, nadúvanie, hnačka a ďalšie nepohodlie. Neodporúča sa používať u ľudí, ktorí trpia nachladnutím žalúdka, nevoľnosťou, grganím, nadúvaním, hnačkou, nočnou pollakiuriou, znečistením a impotenciou.

• Vaječné biele sa ľahko kombinuje s trypsínom a sójovým mliekom a vytvára látku, ktorú telo neabsorbuje. Proteín stráca svoju nutričnú hodnotu, sójové mlieko s vajcami by sa nemalo konzumovať.

• Organická kyselina hnedého cukru sa môže kombinovať s proteínmi sójového mlieka a vytvárať tak denaturované sedimenty. Vyhnite sa sójovému mlieku s hnedým cukrom. To neplatí pre biely cukor.

Parametre
Balenie16 ks
Dávkovanie1 sáček (25 g) 1 denně
Hmotnosť (g)400

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz