Česká republikaSlovensko

Green World Antilipidní čaj 40 ks - min. trvanlivosť do 5.4.2018

Green World Antilipidní čaj 40 ks - min. trvanlivosť do 5.4.2018
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0113-exp:2018-04-05

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Doplnok stravy skončí minimálnym dátumom trvanlivosti (do 5.4.2018) a predávaný tak so zľavou.

Antilipidní čaj od Green World normalizuje metabolizmus, najmä rozpúšťa lipidy na stenách ciev a bráni hromadeniu krvných doštičiek; zlepšuje mikrocirkulární prietok krvi a aktivuje krvný obeh; obnovuje elasticitu ciev; eliminuje a predchádza javom ako je zvýšená krvná viskozita a trombózy; normalizuje krvný tlak a môže sa používať na prevenciu a komplexnej liečbe mŕtvice; je efektívny pri zvýšenej fyzickej a duševnej námahe, emocionálne nestabilite.

Dospelí - 1-2 sáčky zaliaty vriacou vodou, nechať lúhovať 5 minút, potom sa môže piť.

Zloženie: Listy Ginostemmy päťlistej, listy lotosu bieleho, koreň horca mnohokvetého, podzemok čínskeho náprstníka (Rehmannia glutinosa), zelený čaj, semená Kassie tory (druh senny).

Parametre
Balenie40 x 2 g
Dávkovanie1-2 sáčky 2-3x denně
Počet bodov12

Nový dotaz