Česká republikaSlovensko

Green World Borovicový pyl 60 kapslí

Green World Borovicový pyl 60 kapslí
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0137
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    46,92 €/60 ks = 0,78 €/ks
    (42,66 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Peľ borovice je tvorený reprodukčnými bunkami na tyčinkách kvetov borovice, ktoré sú zdrojom vitality borovice. Peľ borovice je bohatý na množstvo prvkov, obsahuje viac ako 200 druhov živín a účinných látok a je známy ako \"kráľ peľu\".

Kapsuly Green World Pine Pollen obsahujú peľ z prírodných divokých borovíc, ktorý sa spracúva pri nízkej teplote drvením vo vysokorýchlostnom prúde vzduchu. Výrobok neobsahuje pesticídy a živočíšne hormóny.

Základné vlastnosti: komplexná liečba vnútorných systémov človeka vyvážené doplnenie živín ochrana pečene ochrana kardiovaskulárneho systému ochrana prostaty prevencia ochorení prevencia chrípky, alergií prevencia anémie odstraňuje únavu a stres proti akné proti šediveniu

Zloženie: 100 % peľ borovice.

Parametre
Balenie60 ks
Dávkovanie2 kapsle 2x denně
Počet bodov35

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz