Česká republikaSlovensko

Green World Česnekový olej 60 kapslí - min. trvanlivosť do 21.12.2019

Green World Česnekový olej 60 kapslí - min. trvanlivosť do 21.12.2019
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0026-exp:2019-12-21

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Po dátume minimálnej trvanlivosti (do 21.12.2019) a predávané tak so zľavou.

Cesnak ničí rôzne baktérie, prispieva k prevencii a liečbe úplavica, čistí telo od toxínov, urýchľuje hojenie rán. Cesnak býva označovaný ako prírodné antibiotikum, ktoré má široké spektrum použitia. Posilňuje systolickou funkciu srdca, rozširuje konce ciev, znižuje hladinu lipidov v krvi, podporuje výmenu látok, má preventívny účinok proti nachladnutiu, posilňuje imunitu.

Baktericídny účinnosť cesnakového oleja je 2000 krát väčšia ako u cesnaku.

 

Cesnakový olej je pálivý a dráždi sliznicu žalúdka, preto sa neodporúča konzumovať cesnakový olej nalačno alebo po dlhšej prestávke po jedle.

Zloženie: cesnakový olej - to je všeobecný názov sulfidov, obsiahnutých v oleji, vrátane alliin (pôvodný názov allicín), allicinu, allitridu (Allitride).

Dávkovanie: pol hodiny po jedle.

  Kontraindikácie: neznášanlivosť jednotlivých zložiek výrobku.

Parametre
Balenie60 x 350 mg
Dávkovanie1-2 kapsle 2x denně
Počet bodov25

Nový dotaz