Česká republikaSlovensko

Green World Čučoriedkový enzým 100 kapslí - min. trvanlivosť do 26.4.2019

Green World Čučoriedkový enzým 100 kapslí - min. trvanlivosť do 26.4.2019
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 0169-exp:2019-04-26
 • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  24,55 € 22,09 € (10% zľava)
  zľava platí ešte
  (18,26 € bez DPH)
 • Pridať do zoznamu prianí

Doplnok stravy skončí minimálnym dátumom trvanlivosti (do 26.4.2019) a predávaný tak so zľavou.

Čučoriedky sú bohaté na antokyány a ďalšie živiny, zabraňujú starnutiu mozgu, zlepšujú zrak, posilňujú srdcový sval.

Výrobok obsahuje čisté dovážané suroviny, ktoré prešli mnohostupňové kontrolou a preverovaním kvality. Vo výrobe sa používajú len vysoko kvalitné kanadské čučoriedky, ktoré sú príznačné svojimi väčšími bobuľami a medzi čučoriedkami sú skutočnou kráľovnou. V zložení výrobku je tiež prírodné komplexné ovocno-zeleninový enzým z Taiwanu, ktorý je dôveryhodný a bezpečný pre zdravie.

Podstatu výrobkov tvorí vysoko kvalitné čučoriedky, rastúce vo vysokých oblastiach, ktoré prechádza prísnou selekciou, zmrazením, sušením a ďalším vysoko technologickým spracovaním, až sa z nich stane koncentrát bez straty svojich pôvodných vlastností a kvality

Každá tableta obsahuje dužinu z čučoriedok a je bohatá na živiny.

18 druhov vysoko kvalitných druhov ovocia a zeleniny prešli predné biotechnologickú fermentáciou a vylúhovaním. Tablety obsahujú organické kyseliny, vlákninu, aminokyseliny, prospešné aktívne látky, organické minerály a vitamíny, amylázu, lipolytický enzým atď.

Vytvorenie organické zlúčeniny enzymního doplnku a čučoriedok bolo iniciatívou svetového spoločenstva. Čučoriedkový enzým je najlepšou voľbou, aby sa telo zbavilo toxínov, odstránili sa kožné problémy, chránili oči a pečeň, posilnila imunita a došlo k normalizácii telesných funkcií.

Čučoriedky sú bohaté na antokyány a ďalšie živiny, zabraňujú starnutiu mozgu, zlepšujú zrak, posilňujú srdcový sval, májú protinádorové vlastnosti, chráni cievy, zvyšujú imunitu atď.

Každý deň sú v ľudskom tele produkované enzýmy, ale v dôsledku pôsobenia životného prostredia, veku, psychického stresu a ďalších faktorov, systém syntézy enzýmov v ľudskom tele sa môže ľahko porušiť. Tablety na báze ovocno-zeleninových enzýmov môžu zosilniť aktivitu enzýmu v žalúdku, zlepšiť proces trávenia, odstrániť toxíny, vyčistiť telo ako celok, aktivovať funkciu buniek.

Čučoriedkový enzým: v prípravku sa v interakcii zlučujú prednosti čučoriedok a enzýmu a tým sa zlepšujú ich vlastnosti navzájom. Vďaka rozpadu enzýmu, antokyány z čučoriedok sa lepšie vstrebávajú stenou črevnú a žalúdočnú. Antokyány a organické kyseliny čučoriedok môžu zabezpečiť aktivitu enzýmu. Enzým čistí krv a podporuje krvný obeh, pomáha antokyanům, flavonoidom a ďalším prírodným zložkám sa rýchlo šíriť v tele, podieľať sa na metabolizme buniek, bojovať proti voľným radikálom, chrániť bunky a vzdorovať oxidácii.

Odporúča sa pre študentov a počítačové užívatelia na ochranu očí.

Odporúča sa ľuďom strednej a staršej generácie pre ochranu zraku, posilnenie imunity, prevenciu rakoviny.

Odporúča sa ženám pre zlepšenie stavu pokožky.

Parametre
Balenie100 x
Dávkovanie1 kapsle 3x denně
Počet bodov28

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nový dotaz