Česká republikaSlovensko

Green World Čučoriedkový enzým 100 kapslí

Green World Čučoriedkový enzým 100 kapslí
 • Green World Čučoriedkový enzým 100 kapslí
 • Green World Čučoriedkový enzým 100 kapslí
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 0169
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  36,96 €
  (32,14 € bez DPH)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Čučoriedky sú bohaté na antokyány a ďalšie živiny, zabraňujú starnutiu mozgu, zlepšujú zrak, posilňujú srdcový sval.

Výrobok obsahuje čisté dovážané suroviny, ktoré prešli mnohostupňové kontrolou a preverovaním kvality. Vo výrobe sa používajú len vysoko kvalitné kanadské čučoriedky, ktoré sú príznačné svojimi väčšími bobuľami a medzi čučoriedkami sú skutočnou kráľovnou. V zložení výrobku je tiež prírodné komplexné ovocno-zeleninový enzým z Taiwanu, ktorý je dôveryhodný a bezpečný pre zdravie.

Podstatu výrobkov tvorí vysoko kvalitné čučoriedky, rastúce vo vysokých oblastiach, ktoré prechádza prísnou selekciou, zmrazením, sušením a ďalším vysoko technologickým spracovaním, až sa z nich stane koncentrát bez straty svojich pôvodných vlastností a kvality

Každá tableta obsahuje dužinu z čučoriedok a je bohatá na živiny.

18 druhov vysoko kvalitných druhov ovocia a zeleniny prešli predné biotechnologickú fermentáciou a vylúhovaním. Tablety obsahujú organické kyseliny, vlákninu, aminokyseliny, prospešné aktívne látky, organické minerály a vitamíny, amylázu, lipolytický enzým atď.

Vytvorenie organické zlúčeniny enzymního doplnku a čučoriedok bolo iniciatívou svetového spoločenstva. Čučoriedkový enzým je najlepšou voľbou, aby sa telo zbavilo toxínov, odstránili sa kožné problémy, chránili oči a pečeň, posilnila imunita a došlo k normalizácii telesných funkcií.

Čučoriedky sú bohaté na antokyány a ďalšie živiny, zabraňujú starnutiu mozgu, zlepšujú zrak, posilňujú srdcový sval, májú protinádorové vlastnosti, chráni cievy, zvyšujú imunitu atď.

Každý deň sú v ľudskom tele produkované enzýmy, ale v dôsledku pôsobenia životného prostredia, veku, psychického stresu a ďalších faktorov, systém syntézy enzýmov v ľudskom tele sa môže ľahko porušiť. Tablety na báze ovocno-zeleninových enzýmov môžu zosilniť aktivitu enzýmu v žalúdku, zlepšiť proces trávenia, odstrániť toxíny, vyčistiť telo ako celok, aktivovať funkciu buniek.

Čučoriedkový enzým: v prípravku sa v interakcii zlučujú prednosti čučoriedok a enzýmu a tým sa zlepšujú ich vlastnosti navzájom. Vďaka rozpadu enzýmu, antokyány z čučoriedok sa lepšie vstrebávajú stenou črevnú a žalúdočnú. Antokyány a organické kyseliny čučoriedok môžu zabezpečiť aktivitu enzýmu. Enzým čistí krv a podporuje krvný obeh, pomáha antokyanům, flavonoidom a ďalším prírodným zložkám sa rýchlo šíriť v tele, podieľať sa na metabolizme buniek, bojovať proti voľným radikálom, chrániť bunky a vzdorovať oxidácii.

Odporúča sa pre študentov a počítačové užívatelia na ochranu očí.

Odporúča sa ľuďom strednej a staršej generácie pre ochranu zraku, posilnenie imunity, prevenciu rakoviny.

Odporúča sa ženám pre zlepšenie stavu pokožky.

Parametre
Balenie100 x
Dávkovanie1 kapsle 3x denně
Počet bodov28

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom.


Nový dotaz