Česká republikaSlovensko

Green World Gel péče o ženu

Green World Gel péče o ženu
 • Green World Gel péče o ženu
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 1042
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  26,24 €/5 ks = 5,25 €/ks
  (21,86 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Mikrobicídny gél na intímnu hygienu má antibakteriálne, protizápalové a regeneračné vlastnosti, dokáže účinne predchádzať a riešiť všetky druhy gynekologických vaginitíd.

Mikrobicídny gél na intímnu hygienu je zložený zo starostlivo vybraných rastlinných extraktov, bohatého výberu antibakteriálnych látok, ktoré dokážu úplne zničiť škodlivé baktérie, pričom neovplyvňujú dobré baktérie pošvy.

Pri výrobe tohto produktu sa používa patentovaná výrobná technológia s využitím najnovšieho systému dávkovania gélu. Dávkovač je navrhnutý v súlade so štruktúrou ženského tela, hladká textúra a pohodlný tvar uľahčujú jeho zavedenie, čo výrazne zvyšuje baktericídny účinok bylín v boji proti baktériám.

Gél nemá vplyv na účinok iných liekov a podporuje rast prospešných buniek a tkanív.

Hlavnou funkciou antibakteriálneho gélu je rýchlo a účinne zbaviť ženu gynekologických ochorení.

Mikrobicídny gél je účinný proti nasledujúcim ochoreniam:

bakteriálna vaginóza, vaginitída spôsobená baktériou Trichomonas, zmiešané druhy patogénov, gonokoková infekcia pošvy, erózia krčka maternice a rôzne iné infekcie. Gél účinne odstraňuje zápaly, erózie, svrbenie pošvy, nepríjemný zápach, zvýšený žlto-biely výtok a iné gynekologické ochorenia.

Mikrobicídny gél na intímnu hygienu dokáže regenerovať bunky, zúžiť steny pošvy 2-3 krát počas týždňa liečby, a tým sa zlepšuje kvalita sexuálnej aktivity, zvyšuje sa citlivosť, vracia sa sexuálna aktivita.

Mikrobicídny gél na intímnu hygienu podporuje vylučovanie ženských hormónov, aktivuje činnosť buniek. Podporuje hojenie sliznice, sliznica je omladená, čo ocení každá žena.

Vlastnosti antibakteriálneho gélu na intímnu hygienu:

Kompatibilný s používaním liekov, je citlivý na baktérie, ktoré sú odolné voči liekom. Dokáže eliminovať baktérie, ktoré neboli schopné eliminovať antibiotiká;

dobrý výsledok v boji proti patogénnym baktériám. Malé častice (25 nm) prášku majú väčší účinok ako antibiotiká; rýchlejšie nájde a rozpozná patogény, ktoré potom účinne zničí;

širokospektrálne antibiotikum, ničí mnohé baktérie v reprodukčnom systéme;

rozlišuje prospešné baktérie - Lactobacillus, chráni a podporuje rast iných prospešných baktérií;

chráni acidobázickú rovnováhu pošvy, eliminuje patogénne baktérie, neovplyvňuje pH, znižuje riziko opakovaných ochorení;

odstraňuje odumreté kožné bunky, účinný pri zápale krčka maternice (inak tiež cervicitída);

naštartuje proces rozkladu patogénnych mikróbov už za 10 sekúnd s rýchlym nástupom účinku prípravku.

Zloženie: extrakt zo žltohlavu kopijovitého, extrakt zo srdcovníka, extrakt z oleandra japonského, extrakt z korkovníka amurského, extrakt z angeliky čínskej.

Spôsob použitia: raz denne, večer, na liečbu sa používa jedna injekčná striekačka.

V prípade potreby sa môže liečba opakovať ráno. Odporúčaná dĺžka liečby 3-6 dní.

Doporučenie: zápal pošvy, svrbenie, zápal, kvasinky atď.

Upozornenie: Prípravok pre dospelých. Musí sa podávať s opatrnosťou počas tehotenstva. Jednorazové injekčné striekačky. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Parametre
Balenie5 ks
Hmotnosť (g)25
Počet bodov15

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy