Česká republikaSlovensko

Green World Instantní nápoj Fuhe Shui 24 ks

Green World Instantní nápoj Fuhe Shui 24 ks
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0033
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    51,04 €/24 ks = 2,13 €/ks
    (46,40 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Prášok obsiahnutý v obale tohto produktu Green World neobsahuje cukor, je to prášok z kostnej drene (miecha, dutiny kostnej drene a mozog), rôznych vitamínov, železa, zinku, horčíka, stopových prvkov a živín, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý život človeka. Použitie moderných výrobných zariadení a modernej bioinžinierskej technológie umožňuje získať z miechy, mozgových dutín a kostnej drene tuky, ktoré sú pre ľudský organizmus nepriaznivé. Prášok zachováva pôvodné funkcie kostnej drene, čím dáva možnosť obohatiť ľudský mozog a miechu o požadovaný prísun vápnika a rozmanitých stopových živín, ktoré sú pre človeka také nevyhnutné.

Ide o prírodný (bez pridaných ochucovadiel) prášok z jačej kostnej drene, ktorého zloženie sa čo najviac približuje zloženiu ľudskej kostnej drene. Má príjemnú chuť, vďaka ktorej je jeho konzumácia takmer delikatesou. Je odolný voči teplu a zachováva si svoju chuť a vôňu. Neobsahuje cukor.

Prípravok sa odporúča ľuďom v strednom veku, keď klesá imunita, pri celkovej telesnej slabosti a na zotavenie po chorobe.

Zloženie: Kukuričný prášok, ryžový prášok, sójový proteín, lecitín, prášok z kostnej drene, prášok z arašidových bielkovín.

Dávkovanie: 1-2 vrecúška denne. Obsah jedného vrecúška zalejte horúcou vodou (nad 80 °C) a dobre premiešajte, potom nápoj môžete vypiť.

Parametre
Balenie24 ks
Dávkovanie1 - 2 sáčky 1x denně
Hmotnosť (kg)0.36
Počet bodov35

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Kategórie