Česká republikaSlovensko

Green World Nápoj Wake 4 ks

Green World Nápoj Wake 4 ks
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 663

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Ak máte problémy spôsobené alkoholom, stresom, pijete veľa liekov, žijete v znečistenom prostredí vyskúšajte nápoj "Wake" od spoločnosti Green World

Nápoj je skvelá rýchla pomoc pri problémoch alebo po náročných gastronomických zážitcích.Také ho ocenia všetci, ktorí dlhodobo používajú lieky, žijú v surovom prostredí, sú pravidelne vystavení stresu alebo tí ktorí realizujú detoxikácii pečene a organizmu.

Nápoj má praktické balenie - kapsule sa naskrutkuje ako viečko k fľaši s vodou.

  Zloženie: Hroznový prášok, kukuričný oligopeptid, Pueraria montana, semená Hoveniae, Radix Rhizome Glycirchi, Chitosan-oligosacharid, ovocie moruše, Chiropsis Cumings, kurkuma, semená goji

Dávkovanie: 1 dávku namiešame s 400 - 500 ml vody. Na ochranu a detoxikácii pečene užívajte 1 dávku po jedle raz denne.

Parametre
Balenie4 ks
Dávkovanie1 kapsle 1x denně
Počet bodov10

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Štítky