Česká republikaSlovensko

Green World Ponožky masážne turmalínové dámske 1 pár - biele

Green World Ponožky masážne turmalínové dámske 1 pár - biele
 • Green World Ponožky masážne turmalínové dámske 1 pár - biele
 • Green World Ponožky masážne turmalínové dámske 1 pár - biele
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2030
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  17,09 €
  (14,24 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Na ľudských chodidlách je veľa biologicky aktívnych bodov (BAB), ktoré sú spojené so všetkými jeho vnútornými orgánmi. V tradičnej čínskej medicíne stimuluje masáž chodidiel biologicky aktívne body na chodidlách, ktoré sú prepojené so všetkými orgánmi človeka. Takže masírovanie týchto bodov zvyšuje permeabilitu kanálov, zosilňuje krvný obeh, aktivuje metabolizmus a zlepšuje stav orgánov a ich činnosť.

Sú vyrobené s použitím modernej nanotechnológie a obsahujú turmalínové vlákno (90%) a elastan (10%). Úroveň kvality má známku 1.

Vnútorný povrch podrážky ponožiek má hrbolčeky s turmalínom, takže chôdza má účinok "živé podrážky" - pocit chôdza naboso v piesku veľké zrnitosti. Pri chôdzi v masážnych ponožkách dochádza k masáži chodidiel. Ponožky hrejú v zime a chladí v lete, prepúšťajú vzduch, poskytujú chodidlám pocit pohodlia, nedráždi pokožku. Optimálna tuhosť podrážky ponožiek, vysoká tepelná izolácia a priedušnosť vytvárajú komfort pri užívaní.

Masážne ponožky sú určené pre masáž bodov na chodidlách nôh, zlepšenie krvného obehu v dolných končatinách, rýchle odstránenie nervového napätia, stresu, únavy, pre lepší spánok. Majú stimulačný účinok na všetky orgány.

Osvedčilo sa použitie masážnych ponožiek pri artritíde členkového kĺbu, bolesti a kŕčoch v bercových svaloch, pri kŕčových žilách dolných končatín, pri tuhnutí a pocite studených prstov, pre zmiernenie opuchov nôh. Turistom a ľuďom spojeným s podnikaním masážnou ponožky uľahčujú adaptáciu organizmu počas dlhotrvajúci cesty či letu. Ponožky eliminujú nepríjemný pach nôh, odstraňujú mierne mravčenie, majú mierny protizápalový a silný antibakteriálny účinok. Tieto ponožky prispievajú k rýchlejšiemu a účinnej zotavenie po omrznutiu, zlomeninách a výronoch dolných končatín.

Nosenie masážnych ponožiek je prevencii rozvoja ploché nohy, dnové artritídy, vzniku ostrôh na päte a mozoľov, prasklín na pätách a iných miestach chodidiel.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Masážne ponožky nemožno používať pri vysokých teplotách tela, poruchách teplotné citlivosti, rovnako ako pri poškodení integrity kože.

2. Pri poškodení mäkkých tkanív môžu byť ponožky použité najskôr po uplynutí 24-48 hodín po zranení.

3. Nemajú nosiť masážne ponožky tehotné ženy a deti.

4. S opatrnosťou používajte ponožky v prípade pacientov s kardiostimulátorom a individuálnej citlivosti organizmu na alergie.

5. Začínajte používať ponožky od 15-20 minút denne, postupne sa doba nosenie počas 3-6 týždni zvyšuje do 2-3hodin 2x denne alebo možno ich nosiť nepretržite počas 5-8 hodín denne.

Vlastnosti masážnych ponožiek s turmalínom:

1. Účinok je viditeľný už po 15 minútovej aplikácii.

2. V rovnakom čase dochádza k niekoľkým preventívnym a terapeutickým účinkom na nohy: masáž sa vykonáva biologicky aktívnych bodov chodidiel; vytvára sa jednosmerný mikroprúdy o sile 0, 06mA, ktorý sa zhoduje s mikroprúdy ľudského tela; vznikajú záporne nabité ióny; vytvára sa dlhovlnné infračervené žiarenie s dĺžkou vlny 8-14mk; prenikajú skrz póry kože stopové prvky, ktoré obsahuje turmalín.

3. Takto je zaisťovaný dobrý dlhodobý ozdravný efekt.

Starostlivosť o výrobok: Odporúča sa iba ručné pranie v teplej vode, ktorej teplota nesmie prevyšovať 45 ° C. Používajte pri tom iba prírodné umývacie prostriedky. Nežehliť. Nebieliť. Nepoužívajte chemické čistenie. Sušenie vykonávať vo vzdialenosti od radiátorov kúrenia a nie na priamom slnku.

Masážne ponožky sú výrobkom vhodným pre prevenciu a liečbu chorôb nielen dolných končatín, ale aj celého organizmu.

Parametre
Počet bodov10
Materiál90% turmalínové vlákno, 10% elastan

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy