Česká republikaSlovensko

Green World Ponožky masážní turmalínové dámské 1 pár - biele

Green World Ponožky masážní turmalínové dámské 1 pár - biele
  • Green World Ponožky masážní turmalínové dámské 1 pár - biele
  • Green World Ponožky masážní turmalínové dámské 1 pár - biele
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2029-X

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Na ľudskom chodidle je mnoho biologicky aktívnych bodov (BAB), ktoré sú prepojené so všetkými vnútornými orgánmi. V tradičnej čínskej medicíne sa masážou chodidiel stimulujú biologicky aktívne body na chodidlách, ktoré sú prepojené so všetkými orgánmi človeka. Masírovanie týchto bodov teda zvyšuje priechodnosť kanálov, zintenzívňuje krvný obeh, aktivuje metabolizmus a zlepšuje stav orgánov a ich fungovanie.

Sú vyrobené pomocou modernej nanotechnológie a obsahujú turmalínové vlákno (90 %) a elastan (10 %). 1. stupeň kvality.

Vnútorný povrch podrážky ponožky má hrbolčeky s turmalínom, takže chôdza má efekt "živej podrážky" - pocit chôdze naboso v piesku s veľkým zrnom. Pri chôdzi v masážnych ponožkách sú chodidlá masírované. Ponožky sú v zime teplé a v lete chladivé, priedušné, dodávajú chodidlám pocit pohodlia, nedráždia pokožku. Optimálna tuhosť chodidla ponožky, vysoká tepelná izolácia a priedušnosť vytvárajú pohodlie počas používania.

Masážne ponožky sú určené na masáž bodov na chodidlách, zlepšujú prekrvenie dolných končatín, rýchlo odstraňujú nervové napätie, stres, únavu, na lepší spánok. Majú stimulačný účinok na všetky orgány.

Osvedčilo sa použitie masážnych ponožiek pri artritíde členkového kĺbu, bolestiach a kŕčoch v holenných svaloch, kŕčových žilách dolných končatín, stuhnutosti a pocite studených prstov, na zmiernenie opuchov nôh. Turistom a ľuďom spojeným s podnikaním masážne ponožky uľahčujú adaptáciu organizmu počas dlhej cesty alebo letu. Ponožky eliminujú nepríjemný zápach nôh, odstraňujú mierne mravčenie, majú mierny protizápalový a silný antibakteriálny účinok. Tieto ponožky prispievajú k rýchlejšej a účinnej regenerácii po omrzlinách, zlomeninách a podvrtnutiach dolných končatín.

Nosenie masážnych ponožiek je prevenciou vzniku plochých nôh, dnavej artritídy, vzniku pätných ostroh a mozolov, prasklín na pätách a iných oblastiach chodidiel.

Preventívne opatrenia:

1. Masážne ponožky by sa nemali používať pri vysokej telesnej teplote, poruchách citlivosti na teplotu, ako aj pri poškodení celistvosti kože.

2. Pri poškodení mäkkých tkanív sa ponožky môžu používať najskôr 24-48 hodín po poranení.

3. Masážne ponožky nenosia tehotné ženy a deti.

4. Ponožky používajte s opatrnosťou v prípade pacientov s kardiostimulátorom a individuálnej citlivosti organizmu na alergie.

5. Ponožky začnite používať od 15-20 minút denne, postupne predlžujte čas nosenia na 2-3 hodiny dvakrát denne počas 3-6 týždňov alebo ich môžete nosiť nepretržite počas 5-8 hodín denne.

Vlastnosti turmalínových masážnych ponožiek:

1. Účinok je viditeľný už po 15 minútach používania.

2. Zároveň dochádza k viacerým preventívnym a liečebným účinkom na chodidlá: vykonáva sa masáž biologicky aktívnych bodov chodidiel; vytvára sa jednosmerný mikroprúd s hodnotou 0,06 mA, ktorý sa zhoduje s mikroprúdom ľudského tela; vytvárajú sa záporne nabité ióny; vytvára sa dlhovlnné infračervené žiarenie s vlnovou dĺžkou 8 - 14 mk; stopové prvky obsiahnuté v turmalíne prenikajú cez póry pokožky.

3. Tým sa zabezpečuje dobrý dlhodobý liečebný účinok.

Ošetrovanie výrobku: Odporúča sa iba ručné umývanie v teplej vode s teplotou nepresahujúcou 45 °C. Používajte len prírodné pracie prostriedky. Nežehlite. Nebieliť. Nepoužívajte chemické čistenie. Sušte mimo dosahu vykurovacích telies a nie na priamom slnečnom svetle.

Masážne ponožky sú výrobok vhodný na prevenciu a liečbu ochorení nielen dolných končatín, ale aj celého tela.

Parametre
Počet bodov10
Materiál90% turmalínové vlákno, 10% elastan

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy