Česká republikaSlovensko

Green World Reishi plus 60 kapslí

Green World Reishi plus 60 kapslí
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 0003
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  46,13 €
  (40,12 € bez DPH)
  Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Prípravok je adaptogénom (zaisťuje lepšiu adaptáciu ľudského organizmu na nepriaznivé faktory životného prostredia) a imunomodulátorom (zvyšuje odolnosť a vitalitu organizmu) a taktiež má celý rad ozdravných vlastnosti, zameraných na zlepšenie fungovania orgánov a normalizáciu telesných funkcií.

Rejs, čiže leskokôrka lesklá sa používa v tradičnej čínskej medicíne už viac ako tri tisícky rokov. Jej vedecký názov latinský znie Ganoderma lucidum. Termín "reijši" je najčastejšie používaný v Japonsku. Vo starobylom Japonsku menom Rejs Sense bola nazývaná bohyňa zdravia, života a večnej mladosti. "Ling-Chi" je čínska verzia názvami huby. "Ling" znamená dar, "chi" - sila. " ling-Chi "doslova znamená" dar sily ".

Rejs je nazývaná hubou mladosti.

Zloženie: Prášok z výtrusov Rejs (Rheishi), prášok mycélia cordycepsu, extrakt koreňa ženšenu.

Kontraindikácie: deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, rovnako ako neznášanlivosť jednotlivých komponentov produktu.

Parametre
Balenie60 x 300 mg
Dávkovanie1-2 kapsle 2x denně
Počet bodov35

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom.


Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz