Česká republikaSlovensko

Green World Reishi plus 60 kapslí

Green World Reishi plus 60 kapslí
 • Green World Reishi plus 60 kapslí
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 0003
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  47,78 €/60 ks = 0,8 €/ks
  (43,43 € bez DPH 10%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Rejs, čiže leskokôrka lesklá sa používa v tradičnej čínskej medicíne už viac ako tri tisícky rokov. Jej vedecký názov latinský znie Ganoderma lucidum. Termín "reijši" je najčastejšie používaný v Japonsku. Vo starobylom Japonsku menom Rejs Sense bola nazývaná bohyňa zdravia, života a večnej mladosti. "Ling-Chi" je čínska verzia názvami huby. "Ling" znamená dar, "chi" - sila. "ling-Chi" doslova znamená "dar sily".

Rejs je nazývaná hubou mladosti.

Zloženie: Prášok z výtrusov Rejs (Rheishi), prášok mycélia cordycepsu, extrakt koreňa ženšenu.

Kontraindikácie: deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, rovnako ako neznášanlivosť jednotlivých komponentov produktu.

Parametre
Obsah účinnej látky (mg)300
Balenie60 ks
Dávkovanie1-2 kapsle 2x denně
Počet bodov35

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz