Česká republikaSlovensko

Green World Spirulina 500 kapslí

Green World Spirulina 500 kapslí
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 0125
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  47,48 €
  (41,29 € bez DPH)
  Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Spirulina je tropická sladkovodné zelenomodrá jednobunková vodná riasa. Jej latinský názov je Spirulina Platensis. Jej vek je odhadovaný na 700 miliónov. až 3,5 miliardy rokov. Mäkká bunková stena robí zo spiruliny najľahšie stráviteľnú potravinu na svete.

V optimálnom pomere boli vo spiruline sústredené veledůležité vitamíny A1, B1, B2, B3, B6, B12, PP, biotín, kyselina listová, inositol, pantothenan vápenatý, vitamíny C a E.

Výkonnosť spiruliny je taká, že obsahuje 20 x viac proteínov než sójové bôby zozbierané z pozemku rovnakej veľkosti, 40 krát viac ako kukurica a 400 krát viac ako ich má hovädzie. Je uznaná ako superpotravina tiež kvôli tomu, že jej výživné zložky sú koncentrovanejšie ako v iných potravinách, rastlinách, obilie a bylinách.

Zloženie: 100% Spirulina Platensis Powder.

Dávkovanie: zapiť vlažnou vodou.

Parametre
Balenie500 x 200 mg
Dávkovanie4-8 kapslí 1-2x denně
Počet bodov36

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom.


Nový dotaz