Česká republikaSlovensko

Green World Stravovacia celulóza 60 kapslí - min. trvanlivosť do 17.6.2019

Green World Stravovacia celulóza 60 kapslí - min. trvanlivosť do 17.6.2019
  • Green World Stravovacia celulóza 60 kapslí - min. trvanlivosť do 17.6.2019
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0025-exp:2019-06-17

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Po dátume minimálnej trvanlivosti (do 17.6.2019) a predávané tak so zľavou.

Potravinová celulóza v tabletách obsahuje celulózu rozpustnú vo vode a nerozpustnú. Tablety sú vyrábané metódou moderných top-biotechnológií cestou extrakcie zo, zeleniny, ovocia a obilnín a rôznych iných prírodných rastlín. Počas procesu extrakcie sa neničia prírodné štruktúra potravné celulózy, zachováva sa neporušenosť molekulárnej skupin.Tento výrobok je úplne bezpečný a šetrný k životnému prostrediu a napĺňa celodennú stravu človeka potrebným množstvom potravné celulózy.

Znižuje tvorbu karcinogénnych látok. Znižuje aktivitu kyslého enzýmu b-Aldosa, znižuje vznik toxických látok. Skracuje dobu kontaktu karcinogénov alebo toxických látok sa stenou čreva. Zvyšuje absorpcii vody, zlepšuje zadržiavanie vlahy v črevách, znižuje koncentráciu karcinogénnych alebo toxických látok. Znižuje aktivitu enzýmu mukoitinu, udržiava integritu črevného traktu.

Dávkovanie: dospelí 1-2 tablety denne, deti 0,5-1 tableta denne. Zapiť pohárom vody.

Kontraindikácie: individuálne neznášanlivosť voči niektorým súčastiam produktu.

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Parametre
Obsah účinnej látky (mg)700
Balenie60 ks
Dávkovanie1 - 2 kapsle 1x denně
Počet bodov28

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz