Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínová ochranná maska na obličej

Green World Turmalínová ochranná maska na obličej
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2106-X
  • Dostupnosť: 2 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    13,30 € 11,97 € (10% zľava)
    (9,98 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Ochranná turmalínová maska na tvár - je najnovším individuálnym prostriedkom ochrany dýchacieho systému človeka. Ochranná maska má zvýšenú filtračnú schopnosť a antibakteriálny účinok, pretože obsahuje aktívnu aniónovú vrstvu vyrobenú pomocou nanotechnológie a minerálu turmalínu.

Maska je vyrobená z mäkkej hodvábnej tkaniny, má zaoblený zakrivený tvar, vďaka ktorému úplne zakrýva tvár okrem očí a poskytuje viac priestoru na filtráciu vzduchu.

Maska obsahuje vo svojom zložení filtračnú vrstvu, ktorá je schopná zadržať približne 95 % pevných a kvapalných častíc (okrem oleja) prítomných vo vzduchu, maska sa ľahko dýcha.

Aktívna aniónová vrstva vytvára až 3 000 aniónov na kubický centimeter vzduchu a zabraňuje prenikaniu baktérií do dýchacieho systému. Aniónová vrstva zachytáva viac ako 97 % mikro baktérií a vírusov prítomných vo vzduchu.

Anióny zároveň umožňujú zmierniť podráždenosť a úzkosť, zlepšiť duševnú a fyzickú kondíciu, znížiť únavu a zvýšiť výkonnosť v zle vetraných priestoroch.

Masku je možné opakovane používať a prať v čistej vode bez použitia pracích prostriedkov. Na zlepšenie kvality prania možno použiť multifunkčný ozonizátor.

Proces prania by nemal presiahnuť 5 minút, teplota vody: od 32 do 40°. Po vypraní výrobok odvlhčite uterákom a masku sušte rozloženú v blízkosti zdroja tepla (radiátor, vykurovacie zariadenie) alebo zavesenú na čerstvom vzduchu, nežehlite žehličkou.

Maska je prispôsobiteľná všetkým veľkostiam hlavy, elastické mäkké popruhy zabezpečujú bezpečné uchytenie, nezahmlieva okuliare. Tvar masky nebráni vo výhľade a umožňuje jej súčasné používanie s inými osobnými ochrannými prostriedkami.

Pri používaní masky v zadymenom prostredí sa čas jej použiteľnosti skracuje na polovicu. Pred prvým použitím masku opláchnite v čistej vode a vysušte podľa vyššie uvedených pokynov.

Odporúčania na používanie:

• Na ochranu dýchacích ciest v období hromadných infekčných ochorení (chrípka, SARS atď.),

• v prípade zvýšeného znečistenia ovzdušia dymom,

• pre pacientov s tuberkulózou; pre osoby alergické na peľ a prach.

Parametre
Počet bodov5

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz