Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínové popruhy na zánět kotníku 1 pár - modré

Green World Turmalínové popruhy na zánět kotníku 1 pár - modré
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2108
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    51,17 €
    (42,64 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Sú určené na zmiernenie bolesti a zápalu v členkoch po úrazoch, artritíde, kŕčových žilách, cievnych ochoreniach nôh. Remienky kopírujú tvar chodidla a vďaka mäkkému elastickému materiálu výrazne uľahčujú nosenie. Vhodné pre všetky veľkosti chodidiel.

Indikácie: úrazy, reumatoidná artritída, osteoartróza kolena, členka, bedrového kĺbu, bolesti bedrových a stehenných svalov, neuralgia, kŕčové žily, necitlivosť prstov, zníženie opuchov dolných končatín, zlepšenie prekrvenia dolných končatín, urýchlenie hojenia po zlomeninách, zmiernenie nervového napätia, stresu, únavy, uľahčenie adaptačného prispôsobenia tela pri pohybe.

Reumatoidná artritída (odborne arthritis rheumatica) je zápalové autoimunitné ochorenie, ktoré sa prejavuje predovšetkým zápalom a bolesťou kĺbov a ich postupným poškodením, ale postihuje aj iné orgány. Závažnosť spočíva v tom, že nielen znižuje kvalitu života pacientov, ale aj skracuje ich priemernú dĺžku života o 6 až 7 rokov. Výskyt ochorenia je pomerne vysoký, postihuje približne 1 % populácie a často sa prejavuje v mladom veku. Na vzniku a rozvoji ochorenia sa podieľajú imunopatogénne mechanizmy. Neznámy antigén stimuluje tvorbu protilátok (napr. reumatoidný faktor), ktoré poškodzujú predovšetkým mäkké tkanivá kĺbu (synoviálnu membránu, šľachy, svaly). Začiatok môže byť plíživý alebo akútny. Na začiatku je postihnutý jeden kĺb alebo niekoľko kĺbov súčasne. Výskum ukazuje, že súvisí s baktériami zodpovednými za ochorenia, ako je parodontitída

Parametre
Počet bodov35

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nový dotaz