Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínový polštář s paměťovým efektem - sivý

Green World Turmalínový polštář s paměťovým efektem - sivý
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2076
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    175,97 €
    (146,65 € bez DPH 20%)
    Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Dizajn a tvar vankúša bol špeciálne navrhnutý v súlade s ergonomickými princípmi ľudského tela. Bavlnené vlákna s pamäťovým efektom počas spánku opisujú tvar hlavy, krku a ramien a poskytujú im ideálnu oporu bez ohľadu na polohu tela. Pri ležaní na chrbte a na boku sú ramenné a krčné svaly uvoľnené. Počas zmeny polohy počas spánku vankúš s pamäťovým efektom masíruje tvár, podporuje krvný obeh, odstraňuje únavu krčných svalov eliminuje chrápanie, zmierňuje opuchy tváre a ďalšie problémy, ktoré vznikajú pri nesprávnom výbere vankúša.

Antibakteriálna tkanina zabraňuje prenikaniu vlhkosti na povrch vankúša počas hlbokého dýchania počas spánku a účinne odpudzuje baktérie a roztoče. Rýchlo absorbuje a odparuje pot pre váš zdravý a suchý spánok.

Základné životné meridiány človeka sa nachádzajú na hlave a krku. Súčasťou vankúša sú turmalín a germánium, ktoré vďaka dlhovlnnému infračervenému žiareniu a záporným iónom zvyšujú mikrocirkuláciu v tkanivách v oblasti hlavy a tváre, urýchľujú metabolizmus a aktivujú mozgové bunky. Turmalín reguluje funkciu vnútorných orgánov a okysličuje mozog.

Vychutnajte si príval sviežosti a energie po kvalitnom a zdravom spánku s vankúšom z turmalínovej pamäťovej peny.

Materiál:

• Prvá vrstva - antibakteriálna tkanina

• Druhá vrstva - tkanina s prvkami turmalínu vyžarujúcimi dlhé infračervené vlny

• tretia vrstva - integrované liečivé magnety, germánium

• štvrtá vrstva - bavlnená tkanina s pamäťovým efektom

• piata vrstva - vysokokvalitná bavlnená tkanina

Parametre
Počet bodov120
Materiál100% polyamid

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

Sivá