Česká republikaSlovensko

Green World Výživný borůvkový prášek 300 g

Green World Výživný borůvkový prášek 300 g
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0082
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    60,42 €
    (54,93 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Plody čučoriedok (hlavné zložky komplexu) sú bohaté na organické kyseliny, obsahujú triesloviny a pektín, minerálne soli, vitamíny. Čučoriedky sú na prvom mieste medzi ovocím a bobuľovinami z hľadiska obsahu mangánu. V ľudovom liečiteľstve sa čučoriedky hojne využívajú už od staroveku.

Odporúčania na používanie čučoriedkového prášku: pri zhoršení zraku a iných očných ochoreniach; na prevenciu aterosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení, na výživu srdcového svalu; pri chudokrvnosti; pri rôznych ochoreniach spojených s krehkosťou kapilár a nesilnosťou tkanív; v období rekonvalescencie po operáciách; na zvýšenie obranyschopnosti organizmu, najmä v ekologicky citlivých obývaných oblastiach; pri chronickej únave, poruchách spánku, fyzickom a psychickom vyčerpaní, strese, bolestiach hlavy, cievnych kŕčoch, neurózach; pri práci s počítačom a inými zdrojmi žiarenia; po chemoterapii a rádioterapii; pri ochoreniach tráviaceho traktu (gastritída, enterokolitída); pri chronickej hepatitíde; pri chronickom ochorení obličiek; za účelom normalizácie metabolizmu, na vylučovanie toxínov; na normalizáciu stolice; pri ochoreniach ženských pohlavných orgánov, v prechode; na zvýšenie potencie, liečbu mužskej neplodnosti spôsobenej hormonálnym nedostatkom; ako posilňujúci a vitaminizačný prostriedok pre športovcov, osoby vykonávajúce ťažkú duševnú a fyzickú prácu, ako aj pre starších ľudí.

Zloženie: Čučoriedkový prášok, výťažky z čučoriedok, polypeptidy, rastlinné bielkoviny, lecitín, vláknina z ovocia a zeleniny, čierne fazule, kyselina jablčná.

Dávkovanie: 1 - 2-krát denne 10 g (polievková lyžica) rozpustiť v 40-60 ml ovocnej šťavy alebo vody (do 40 °C), môžete použiť aj mlieko alebo tekutú kašu (ryžovú, krupicovú, pohánkovú).

Parametre
Dávkovanie10 g 1 - 2x denně
Hmotnosť (kg)0.3
Počet bodov45

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz