Česká republikaSlovensko

GreenWorld Aj sheň bao pre mužov 100 kapsúl

GreenWorld Aj sheň bao pre mužov 100 kapsúl
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0045
  • Dostupnosť: 2 ks skladom
  • Cena:
    42,72 €/100 ks = 0,43 €/ks
    (38,84 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Prípravok pre mužov na srdce a zrak.

Používa sa na prevenciu a komplexnú terapiu kardiovaskulárnych ochorení, zlepšenie činnosti srdcového svalu, zvýšenie prietoku krvi v koronárnej tepne, normalizácia arteriálneho, vnútrolebečného a vnútroočného tlaku, zlepšenie zraku.

V Číne sa používajú všetky časti rastliny ako tonikum a adstringentný prostriedok. Semená pridávajú do mnohých prostriedkov, pomáhajúcich pri tuberkulóze pľúc a ochoreniach obličiek. V kapsuliach je euryalé vzdorná pre svoje silné ozdravné účinky pri zápalových procesoch, poruchách močového systému a horúčkovitých stavoch.

Zloženie: extrakt z plodov jamu (Dioscorea opposite), kustovnica čínskej (Lycium), ženšene, škorica, euryalé vzdorné (Euryale ferox), ustrice mu li (Oyster extract), chryzantémy (Tanacetum argentatum).

Dávkovanie: po jedle.

Parametre
Obsah účinnej látky (mg)500
Balenie100 kapslí
Dávkovanie4 kapsle 1 - 3x denně
Počet bodov (PV)30

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz