Česká republikaSlovensko

GreenWorld Anion bioenergetický prívesok

GreenWorld Anion bioenergetický prívesok
 • GreenWorld Anion bioenergetický prívesok
 • GreenWorld Anion bioenergetický prívesok
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2065
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  43,98 €
  (36,65 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Je vyhotovený na báze novej technológie. Tento prívesok obsahuje 68,7 % oxidu kremičitého. Oxid kremičitý zohráva dôležitú úlohu pri regulácii krvného tlaku, pri prenose nervových impulzov, pri liečení bakteriálnych infekcií. Tiež obsahuje 26 % oxidu hlinitého. Oxid hlinitý je hlavnou zložkou bieleho nefritu, rubínu a zafíru. Je to dobrý vodič tepla a elektriny.

Anión bioenergetický prívesok vyžaruje dlhovlnné infračervené lúče, ktoré sa ľahko zhodujú s frekvenciou žiarenia ľudského tela (6.1-6,5 µm), čím sa zvyšuje hladina energie celého organizmu. Prívesok vylučuje až 5000 záporných iónov na 1 cm kubický tela. Skalárna energia prívesku funguje navonok aj vo vnútri tela. Navonok skalárnej energie zvyšuje úroveň bioenergetického poľa organizmu. Vnútri tela prívesok aktivuje bunky organizmu a tým zvyšuje mnohé z ich fyziologických funkcií. Počas 20 dní nosenia prívesku sa bioenergetické pole (aura) stane intenzívne a rovnomerné a vaša životná energia sa znateľne zvýši.

Odporúča sa nosiť ako ozdobný prívesok na krku alebo vo vrecku a to stále.

Parametre
Počet bodov (PV)29

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz