Česká republikaSlovensko

GreenWorld Borovicový peľ 60 kapsúl

GreenWorld Borovicový peľ 60 kapsúl
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0137
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    48,68 €/60 ks = 0,81 €/ks
    (44,25 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Borovicový peľ sú rozmnožovacie bunky na kvetných tyčinkách borovice, je to zdroj vitality borovice. Borovicový peľ je bohatý na početné prvky, obsahuje viac ako 200 druhov živín a aktívnych látok a je známy ako "Kráľ peľu".

Kapsule Borovicový peľ Green World obsahujú peľ z prírodnej voľne rastúcej borovice, ktorý je spracovávaný pri nízkej teplote pomocou drvenia vo vysoko rýchlom vzdušnom prúde. Výrobok neobsahuje pesticídy a živočíšne hormóny.

Základné vlastnosti: komplexná úprava vnútorných systémov človeka vyvážene dopĺňa živiny ochrana pečene ochrana kardiovaskulárneho systému prevencia ochorení prostaty prevencia chrípky, alergia prevencia vzniku chudokrvnosti odstraňuje únavu a stres pôsobí proti akné proti šediveniu

Zloženie: 100 % borovicový peľ.

Parametre
Balenie60 kapslí
Dávkovanie2 kapsle 2x denně
Počet bodov (PV)35

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz